Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházba milyen popsikrémet...

A kórházba milyen popsikrémet vigyek mit javasoltok a kis újszülött babámnak? Bepanthen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
semmilyet, azt ott adnak, aztán ha kórházból jöttök el kaptok receptet popsikrémre is, én kezdetben azt használnám
2013. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk adtak a kórházban. Otthonra pedig írtak fel.

Egyébként újszülött babának még gyógyszertári krémeket javasolt használni.

2013. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
neogranormont vigyél, mert van ahol nem adnak a kórházi tartozkodásnál.
2013. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Merre felé fogsz szülni? Mert akkor lehet, hogy valaki meg tudja mondani, hogy kapsz vagy sem ott.
2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én vittem Bepathent, mikor meglátta a nővér, megkérdezte, hogy "ugye nem a kicsinek akarom?". Mondta, hogy újszülötteknek még nem kell kenni a popsiját, mert az anyatej nem fogja kicsípni. Igaza lett, annyira, hogy már 10 hónapos a babám és nagyon ritkán kell neki bekenni, főleg mióta mást is eszik, mégis gyönyörű a kis feneke. Az első gyermekem mikor született, még nagyon "béna" voltam, etettem a kicsim, gyönyörködtem benne, de eszembe sem jutott, hogy tisztába kéne tenni. :) Anyukám mikor jött be látogatni, ő kérdezte, addigra szegény kicsim fenekére volt már száradva az első kaka (főleg magzatszurok) és bizony ki volt pirosodva. Akkor én bekentem Bepanthennel, emiatt is vittem most a második babámnak.

Tehát nem kell semmi, a gyerekorvos fog felírni gyógyszertárit, meg amit fogsz kapni kismamacsomagot abban is lesz Sudocrem. Ezekkel ki fogod húzni nagyon sokáig! :)

2013. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én még a szülés előtt (az utolsó védőnői látogatás alkalmával) kaptam egy baba receptcsomagot a gyerekorvostól, és amikor megszületett a lányunk, a férjem azonnal kiváltotta és behozta a kórházba. abban volt gyógyszertári popsikrém, azt használtam, használjuk azóta is.
2013. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sudocrem.
2013. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Jobb, ha felíratsz krémet, mert például mi nem kaptunk a kórházban. Amikor a csecsemősökkel volt, akkor borzasztó vörös volt a kis popsija, itthon szépen rendbe jött.
2013. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van, ahol adnak, van, ahol nem. Jobb vinni, mert inkább utaztasd meg, mint hogy szükség legyen rá, de ne legyen. (Van, ahol ki van rakva a gyermekágyas osztályra, de ha elfogy, akkor kérdéses mikor pótolják...)

Én a mezei, egyszerű patikai, lanolinos popsikrémet ajánlanám. A többiben már illatanyagok vannak, fölösleges adalékanyagok... Illetve maga az orvos is az egyszerű, patikai krémet fogja javasolni, illetve felírni.


39 hkm

2013. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenhol adnak a kórházban krémet, mi sem kaptunk. Ha nem írják fel baba születése előtt a popsikrém receptet és nem akarsz külön költeni rá akkor vidd el azt amit a szülés felkészítő Felicitas csomagban adnak. Nálunk szinte mindenkinél ezt láttam. Kis Sudocrem minta, aztán otthon meg már lesz gyógyszertári.
2013. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!