Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni ilyen láncot?

Hol lehet kapni ilyen láncot?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már pici babák és kissebb gyerkőcők nyakában barna színü és olyan mintha üvegböl lenne! Szeretnék a kisfiamnak eggyet!
2013. aug. 15. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Borostyán lánc, szerintem minden baba boltban árulnak.
2013. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a nyakláncot borostyán kőnek hívják.Segíti a fogzást,nekünk segített is észre sem vettük a fogak úgy bújtak egymás után,de hallatom olyat akinél felerősítette a hasfájást.Szerintem bármelyik baba boltban találsz,vagy neten is tudsz rendelni.
2013. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

borostyán bébiláncra gondolsz?

[link]

Ha nem ismered- a borostyán láncok fogzás segítésére vannak, ajnálatos 2hónapos kortól használni, hogy megszokja a baba.

De sok hasznos infót olvashatsz róla neten.

2013. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi erre gondoltam! 14 honapos a fiam szerintetek vegyek neki? Nem fogja elszakitani?
2013. aug. 15. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Nekünk is van, eleinte hordta is a kisfiam, de mikor már kezdett aktívabb lenni, én már nem mertem ráadni (olyan 6-7 hónapos kora körül).

Azelőtt is éjszakára mindig levettük róla, de most már (21 hónapos)abszolút nem merném ráadni, mert félnék, hogy felakad vele valahova.

Az a jobbik eset, ha "csak" elszakad, de én elég baleset veszélyesnek találom. Például lenyel egy szemet, vagy valami (tudom, hogy szemenként van csomózva, de én akkor is tartanék ettől). Ezek a kisgyerekek bármire képesek, főleg mikor rágnak mindent.

Amúgy nem is tudom eldönteni, hogy a fogzásnál használt-e valamit, mert kb. ugyanaz volt amikor rajta volt, mint amikor nem.

Én 14 hónaposra már inkább nem tenném fel, de te tudod.

Tényleg aranyos, meg jól áll nekik, de én spéci inkább nem adom rá.

2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok,

nekem 3gyerekem van, a legnagyobb már 5,5éves és 2hós kora óta a nyakában van, olyannyira szereti, hogy még mindig hordja. A 3éves és 18hós nyakában is ott van-nekem meg sem fordult a fejemben, hogy balesetet okozzanak vele, hiszen én is hordok nyakláncot és azzal sem történik semmi. De én meg mástól tudom alaptalanul félteni a gyerekeimet... szóval neked kell eldönteni, hogy ráadod-e a gyerkre a láncot vagy sem.

Nálunk egyébként használt, mind a háromnak észrevétlenül jöttek a fogai, kis nyálazás volt meg többet használták a cumit, de ezen kívül semmi más.


Azon a babacsoda oldalon elég sokmindent leírnak róla- olvass utána!

2013. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még annyi kérdés van külömbség a láncok között??
2013. aug. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!