Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres babák tényleg...

A tápszeres babák tényleg hamarabb átalusszák az éjszakákat? De miért?

Figyelt kérdés

A tápszer táplálóbb lenne mint a tej?Vagy mi az oka?

Külön megkérnék mindenkit hogy ne menjünk bele a szoptatás mennyivel jobb vagy nem,a kérdés nem erre vonatkozik. Köszönöm :)


2013. aug. 16. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na igen,ez az :) Csak olyan fura ez ha egy tápszeres baba átalussza az ejszakat azért van mert tapos.Ha az anyatejes teszi akkor az jó alvó. Igazából mindegy is csak kicsit unom h akármi van a gyerekkel jó alvó,jó evő,szépen bmő,nagyon nyugodt,jó baba arra mindig azt kapom h igen hat tapszeres,attol jobban hizik meg nyugodtabb mert jobban teli a poci... az eszükbe sem jut h egyszerűen ilyen jó kisfiú :(
2013. aug. 16. 22:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Á ne aggódj, én is ezt kapom a fiammal, hiába mondom, hogy születése óta ilyen.
2013. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Egyébként az a másik nagy tévhit, hogy a tápszer jobban hízlal.
2013. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg!:) A lányom, aki ugyebár anyatejes volt sokáig és a fiam, aki 2 hónapos korától tápszeres, súlyra és centire teljesen egyformák.
2013. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt a fiam amikor először átaludta az éjszakát és tápszeres a kezdetektől. Én anyatejes voltam és 12 hetesen már átaludtam az éjszakát. Most 19 hónapos a fiam,néha így is felkel éjszaka de ilyenkor vizet kap és cumit,így csend van reggelig :)
2013. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!