Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a probléma a Vigantollal,...

Mi a probléma a Vigantollal, van egyáltalán bármi baj vele?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdésben csak úgy megemlítette egy válaszoló, mint problémás terméket a babák körül, és sajnos nekem fogalmam sincs, mire gondolhatott...
2013. aug. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem arra, ami 1-2 éve volt, hogy káros anyag volt abban a gumi részben, ami a pipetta tetején volt?! Akkor vissza is vonták és azóta sima cseppentős van forgalomban.
2013. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges. De most jelenleg semmi sincs, ugye?
2013. aug. 16. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Most nincs semmi gond vele! Amit az első válaszoló írt az pár éve volt, meg annyi, hogy egy ideig hiánycikk volt, de most már lehet újra kapni!
2013. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!:)

Igen a cseppentősre emlékszem meg a hiánycikkre is, mert fel is kellett iratkoznunk a gyógyszertárban. Akkor jó, megnyugodtam.

2013. aug. 16. 23:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, talán ez lehetett tényleg. A nagyobb gyerekemnek nem volt tőle baja, a kicsinek sem, ezért csodálkoztam kicsit.
2013. aug. 23. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!