Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki méri a babája hőjét...

Mindenki méri a babája hőjét csak úgy, csak én nem?

Figyelt kérdés
Minek?Én maradtam le valamiről?Mostanában annyi ilyen kérdést látok,hogy hogy alakul egy nap,mennyi az alaphője?Én vagyok debil h nem nyomkodom állandóan a fenekébe a hőmérőt?Vagy kéne?Nem gondolom hogy ezzel kéne gingyolni szegényt,és nem értem minek.Vagy van ennek értelme?3 hós még nem látott hőmérőt
2013. aug. 18. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos oka van, hogy mérik, nem hiszem, hogy hobbiból csinálják.
2013. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
nem ,egyátalán nem méregetem.....7hós a lányom de még sosem volt lázas....azért azt megjegyzem ha egy kisbaba melegebb a kelleténél azt kézzel is érezni,na akkor nyilván megmérem....nem is értem mit kell méricskélni:)
2013. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem mérem csak úgy! Amikor éreztem h melegebb egy injekció után akkor megmértem a hőjét de h most feleslegesen dugdossam szegénynek... Egész nap h ingadozik a hője soha nem csinálnám. Aki meg ezt csinálja biztos debil!!!
2013. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem méregetem az alaphőjét, és őszintén szólva nem is értem, hogy mire jó. De biztos megvan az oka. Mikor úgy érzem, hogy lázas, akkor mérek neki.
2013. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feleslegesen méregetni. Ha lázas egyszerre észre fogod venni, gyorsabban veszi a levegőt is, és persze melegebb lesz.
2013. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,csak azt hittem már ez tényleg valami uj bevett szokás mert annyi mostanában az ilyen kérdés itt.Hál Istennek még nem kellett mérnünk de én is úgy vagyok vele hogy észre fogom venni ha szükséges lesz,bízom az ösztöneimben.Köszi a válaszokat,mennek a zöldek :)
2013. aug. 18. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszemben sem volt méregetni. Az első láza is egy éves kor után volt, akkor már a szemén láttam, hogy gond van. Sosem mértem neki előtte.
2013. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy mérem. Csak ha bágyadtnak látom, megnézem a kezemmel, és ha melegnek érzem, akkor megmérem. A másik helyzet, amikor beteg, lázas, és ellenőrizni kell időnként. Ezen kívül nem látom értelmét, esetleg "kakaelőidéző" próbálkozásra szokták végszükség esetén, de ott meg nem a hő miatt ugyebár...
2013. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!