Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig anyatejes volt a babám,...

Eddig anyatejes volt a babám, fogy a tejem?

Figyelt kérdés
Kap esténként pluszban tápszert, 5hónapos és délelőtt gyümölcsöt keksszel, délután tejpépet. gyümölcs után már nem szopik, összesen 4x szopik és plusz a 10órai gyümölcs. A tejem kevesebb, azért is kezdtem el a tápszeres kiegészítést. Mikor hagyhatom el és adhatok csak tápszert, mert már nem elég neki? Már nem szeret annyira szopni úgy látom...
2013. aug. 21. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem akarod szoptatni, akkor jó úton haladsz, minél több egyebet adsz neki, annál kevésbé fog szopizni.

ha szoptatni akarod még sokáig, akkor az ellenkezője: minél kevesebb egyebet adj neki és szoptasd sokat.


a kérdésből úgy tűnik, hogy baj, hogy fogy a tej, a "Mikor hagyhatom el" mondatból meg úgy, hogy már nem szivesen szoptatsz.


ha azért kezdtél tápszert adni, mert nem elég a tej, de egyébként még szoptatni akarsz, tudod növelni, úgy hogy sokat teszed mellre.

nekem a hozzátáplálástól lett több tejem, és előtte kellett tápszer, utána el tudtam hagyni.

2013. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elhagyni, de látszik hogy kinszenvedes neki a szopas mert éhes. A tápszerrel jobban elvan. Próbáltam mindent, de nem lett több csak 24órás idegeskedéssel, fejéssel, teával és kikeszitett már, és nem is volt neki elég. Így mindketten jobb kedvűek vagyunk, meg én is nyugodtabb. Csak nem tudom, mikor kell hogy a reggeli és déli szoptatás után is adjak tápszert...
2013. aug. 21. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

cumiból könyebb ennie, mert nem kell dolgozni érte

ez szerintem szopisztrájk


add a tápszert kanállal cumisüveg helyett, ha hosszútávra tervezed a szopit és lassíts a hozzátáplálással:

minden evés előtt tedd mellre, hogy szaporítsa a tejet!

2013. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!