Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legtöbb újszülött sötét...

A legtöbb újszülött sötét (barna-fekete) hajjal jön világra? Ti babátok milyen hajjal született, színe, kicsi-nagy, vagy esetleg kopasz volt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok èn is meg az apja is tejföl szőkèk voltunk ő egy fokkal sötétebb szőke. Ez tènyleg olyan ritka? csak mdrt a tesòink is szőkèk voltak....illetve mèg mindig azok...
2013. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9-es voltam bocsi utolso elotti
2013. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Lányunk hosszú vörösesbarna hajjal született.Rendes haja meg dús és hosszú vöröses szőke.Születése óta több mint 10centit vágtam már neki le,mert mindig a fülét vakarja,a meleg miatt is,meg bárányhimlős volt nemrég és nem akartam,hogy kivakarja a fején a haja piszkálása miatt.10,5hós most

Szerintem nem szépen a kopasz babák :D

2013. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
a lányom sötét sűrű hajjal született de szinte mind kihullott most világos haja nőtt helyette :)
2013. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sötétszőke haja volt az enyémnek. :) Olyan közepes mennyiségű.
2013. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Vörös hajjal születtek a lányok. Mostanra már kiszökült, de olyan szép vörös babák voltak
2013. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kisfiam sűrű 5-6 centis sötétszőke hajjal, kék szemmel született, ugyanilyen maradt neki .
2013. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A lányom fekete nagy,sűrű hajjal született,már 4 éves,de nem világosodott.
2013. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nagyon sűrű, sötétbarna, egyenes hajjal született :)

aztán nőni kezdett a feje 32 cm-ről már 40 centisre kerekedett, így a haja is megritkult...

aztán már sokkal világosabb is, és göndörödik! :)

(persze, apa-anya göndör barna hajjal rendelkezik, nem kérdés, milyen lesz a baba haja) :)

2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A lányom sötét barna szinte feketén született és nagyon sötét szemszínnel. Fiam aki két hetes vörs árnyalatú a haja és sötét szemmel. A haján nem látok változást a szeme színe pedig még kék majdnem ugyan olyan mint a lányomé. Lányomnak dús volt a haja a fiamnak van, de jóval kevesebb mint a nagynak.
2013. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!