Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legtöbb újszülött sötét...

A legtöbb újszülött sötét (barna-fekete) hajjal jön világra? Ti babátok milyen hajjal született, színe, kicsi-nagy, vagy esetleg kopasz volt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 22:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A kisfiam tarkó alá érő, hosszú, egyenes fekete, nagyon sűrű hajjal született. Ahogy hazavittük, vágni is kellett a haját, mert nagy nyári meleg volt.

Hófehér volt a bőre és a szeme valami hihetetlen sötétkék.


Ehhez képest ő egy félvér kisfiú, ma középbarna göndör-fürtös haja van :))

2013. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A fiam világosbarna, rövid hajjal született. Konkrétan úgy nézett ki, mint akinek levágták a haját, még az orvos is megjegyezte.

Nem sok haja volt, de kopasznak nem mondtam volna. 10 hónaposan vágtam le először géppel, azóta még 2x (most lesz 15 hónapos), és egyre sötétebb. Nekem nagyon sötét barna, a férjemnek világos, tipikusan seszínű haja van. Viszont pont úgy áll a kisfiam haja, mint az apjának, a forgója is pont olyan és ott van, ahol neki.

2013. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ- azért úgy látom inkább sötét hajjal születnek a babák.

A szőke kisbabákról küldenétek egy képet? Akár privátban is- kiváncsi lennék rájuk!! Én is inkább sötét hajú bébiket láttam!!

Köszi

2013. aug. 23. 12:58
 24/25 anonim ***** válasza:
Hosszú fekete hajjal jött a világra a fiam, ami fokozatosan kivilágosodott neki. 10 hónapos korában vágtuk le neki először (mert nagyon hosszú volt már, és melege volt tőle). Mióta levágtuk, eltűntek a barna tincsek, most olyan szőkés-barna. A férjemnek volt ilyen színű haja ennyi idősen, én fekete (sötét) hajú voltam, majd csak óvodás koromra szőkült ki.
2013. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2 hetes kislányom fekete hosszabb hajjal született. A csecsemős nővérrel beszélgettem erről, ő azt mondta hogy nagyon kevés a szőkén született baba, inkább sötét hajjal jönnek világra, majd később világosodik ki.
2013. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!