Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl "ügyes" a babám?

Túl "ügyes" a babám?

Figyelt kérdés
Kèrlek aki hasonlò helyzetben volt segìtsen ha tud. 6 hònapos a lànyom, 3 hònaposan megfordult oda-vissza egy napon.4 hònaposan kùszott.5 hònaposan màszott ès egyszerre felült.Tegnap kapaszkodva felàllt, fogzik is. Kb egy hònapja orànkènt kel, velem alszik cicin vissza.Az èjjel odàig jutottunk, hogy üvöltve ébredt, majd behànyt.Lemostam az arcàt hideg vìzzel de nem reagàlt rà.Végül Viburcol kùppal tudott elaludni.Nagyon aggòdom amiatt, hogy esetleg nem tudja feldolgozni ezt a sok mindrnt az idegrendszere. Gyerekorvos szerint: hàt igen, elèg ügyes fe majd összenő az idrgrendszere ezzel...Volt valaki hasonlòan? előre is köszönöm
2013. aug. 23. 08:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és köszönöm - örülök, hogy kicsit segíthetek ha más nem abban, hogy nem vagytok egyedül. Igen, eléggé le lettem pontozva, de valahogy nem lep meg a dolog. Sokan nem hiszik el, hogy vannak babák, akik jóval előrébb járnak a kortársaiknál és ők bizony másképp élik meg a velük történteket. Például nehezebben tudják kipihenni magukat vagy rosszabb alvók. Szerintem van benne logika: felnőtteknél is, ha valaki nyüzsgőbb életet él, valószínűleg éjszaka is rosszabbul pihen...és az adottságokról még nem is beszéltünk. A férjem mellett ha bomba robbanna sem ébredne fel éjszaka, én meg arra is felébredek, ha egy szúnyog a fülembe zümmög.
2013. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszi kedves utolso előtti.mindenkèpp kikèrem neurologos vèlemènyèt, mert nagyon nagyon siet ez a gyerek.Most stabilan ül de ez màr nem elèg neki, ha kapaszkodhat valamibe mindegy mibe akkor tèrdel.Félek nemsokà felàll. Kedves 4-es igen àltalàban dicsekvèsnek veszik ès nem akarjàk elhinni.


Beszéltem a gyerekorvossal is ès szerinte hibàztam hogy baba-masszàzsra,illetve mocorgòba ezért ilyen gyors.De szerintem ez eget rengető hülyesèg...

2013. aug. 24. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!