Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csócsálhat kiflit a 6 hos...

Csócsálhat kiflit a 6 hos kiscsajom aki most lelopta a tálcámrol a kiflit? (vizes kifli)

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 08:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú, Utolsó, Te nagyon el vagy tájolva a gyereknevelést illetően. Remélem ezt a sületlenséget te sem gondoltad komolyan. Jót nevettem rajtad, bár a gyereked helyében nem lennék, ha ilyen drákói szigorral neveled.
2013. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

09:20-as válaszoló!

Te komolyan gondolod, amit írtál?? Vagy esetleg ma bal lábbal keltél fel?

2013. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nyugodtan csócsálhatja. Én is adtam a kislánypom kezébe már kiflit, elnyammogott rajta. De mi akkor már bevezettük a glutént. Ha még nem kapott volna, akkor nem adtam volna neki oda.

Amikor még csak olyan nyálasan szétmajszolta addig hagytam, de amikor már láttam, hogy darabkák is jöhetnek a kifliról, akkor már elvettem tőle.

2013. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Eheti persze.A beszólóval max olyan szinten értek egyet,hogy eheti a kicsi a kiflit,de rá kell szólni,hogy más tányérjából ne kapja ki csak úgy.Ha 6hós,ha nem.Veszegetheti ki tányérból,de az elé legyen letéve,ne más egyen belőle épp.(Azért gondolom így,mert akkor könnyen lehet hoyg majd mindenki kezéből kivesz mindent.Bár lehet ez minden kicsire igaz :D )
2013. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Birom az olyanokat akik a nagykönyvek szerint táplálják babájukat... :S Aztán csodálkoznak hogy allergiás lesz a gyerek vagy válogatós. Én 1-2 alapelvet igyekszem betartani, tejet-húst majd akkor amikortól lehet mert ezeket kényesebb dolognak gondolok, de pl cukor-babapiskóta-keksz... miért ne. Kell hogy ismerje az izeket, viszont fontos a mérsékletesség. Miért ne kóstolhatná meg a kiflit?

4 hónapos babám tátott szájjal nézte ahogy ettem elötte a sárgadinnyét, 6-8hós kortól adható a könyvek szerint de én megkóstoltattam vele és izlett neki. Pár kanál létől nem lett baja...

Nem kell mindent olyan komolyan venni, mi pár hónapos kortól tehéntejes terbegrizt kaptunk mert akkor még nem volt ennyi tápszer... tudom más világ volt de ha akkor ilyen dolgok szabadok voltak akkor talán egy kifli vagy egy kis dinnye nem akkora vétek...

Hallgass a szivedre kedves kérdező! :)

2013. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én sem a nagykönyv szerint tápláltam a babám de bár ugy tettem volna. Nagy nehezen kiderült, hogy tojás allergiás! Bár hallgattam volna a védőnőre és nem adtam volna baba piskótát a kezébe és más dolgot amiben ugye tojás van. Ha később ismerkedik meg vele, lehet nem lesz allargiás rá például.
2013. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bal lábbal keltem fel.
2013. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!