Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára nem lakik jól a...

Éjszakára nem lakik jól a babám, mit adjak a cici mellé?

Figyelt kérdés
3 hós kora óta átaludta az éjszakát(este 8-9től aludt 6ig),viszont úgy egy hete folyamatosan minden hajnalban 3-4kor felébred enni,és nagyon korog szegénynek a pocija.Mivel egészítsem ki az esti szopit hogy nyugodtan tudjon aludni?
2013. aug. 30. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan lepontozhatsz, engem pont nem érdekel! :-)
2013. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves Anyuka!


Akkor először kérdezzél mielőtt "hogy hogy mivel"-ezel!Más is meg tudta kérdezni,nem?A másik hogy nem én pontoztalak le,nem szokásom,de most hogy így mondod...

2013. aug. 30. 18:35
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem probléma, akkor ettől most nem megyek a falnak! :-)
2013. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Komolyan megkérdezem, szerinted mennyivel jobb az agyoncukrozott tejpép egy 6 hónaposnak, mint a tápszer?
2013. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szerencsére sikerült szereznem tejpépet,amit az orvos vényre ír fel és 4 hós kortól lehet adni.Megnéztem az összetevőket és nagyon minimális édesítőt tartalmaz.Szóval inkább ezt adom mint a tápszert.

Nem tudom milyen agyon cukrozott tejpépre gondolsz,de ez nem az.

2013. aug. 31. 08:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz h a cukortol nem fog aludni??? Okos vagy :)))))

Inkább megtömöd minth szoptasd éjjel......

Amig nem áll meg a sulya, nem biztos h éhes marad.....sokmindentől lehet es minden valamire valo orvos tudja......a belei kutyorgását is hallhatod.....majd igy szépen elhagyja teljesen a cicit és örülhetsz h egyátalán nem kell majd fáradnod vele....

2013. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Uristen hogy mekkora bunko vagy...koszi a segitokesz valaszokat.
2013. aug. 31. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!