Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lett a babátok, nyugodt...

Milyen lett a babátok, nyugodt vagy aktívabb, az alábbi példa alapján?

Figyelt kérdés

Nagyon butus kérdés, bocsánat ezért.

A környezetemben tegnap hallottam a harmadik példát az alábbira.

Akinek fiús hasa volt és kislányt várt, annak a kislánya nem alvós, nem nyugodt, sírós baba volt.


Az a helyzet, hogy én is kislányt várok és fiús, tehát csúcsos a hasam. Többen mondják mindig.


Hát most picit beparáztam :)


Vettek észre valami kapcsolatot az alábbi példámmal kapcsolatban? Vagy ennyire véletlen lenne a környezetemben a három példa?



2013. aug. 31. 10:48
1 2
 11/11 Dudok Andrásné ***** válasza:
Nagymama vagyok de 4 gyermeket szültem.2 lány, majd 2 fiu kővetkezett.A hasam nekem mindég hegyes volt, seveset hiztam minddel.Szerintem semmi kőze az alváshoz.Az első lány sokat volt hasfájos, a harmadik fiu már 10 orát is aludt.Ez a természetük viszont hoszonéves korukra is megmaradt.Abban viszont ne legyél biztos,hogy kislány lesz!Sok vevőm szaladt már,hogy a pink takarot cseréljem kékre. 1 hete egy nagymama szaladt, hogy kislány lett a fiubol. Fő az egészség!!!Jo babázást.
2013. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!