Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha tulsagosan...

Mit tesztek ha tulsagosan felporog a babatok?

Figyelt kérdés
Lanyom 10 honapos es annyira fel tud porogni, h nem tud es nem tudom ellazitani semmivel es sehogyan. Simogatas, lagy zene, osszebujas, enekles, semmi nem valt be. Egyszeruen csak porog. Mint egy duracel nyuszi. Olyan mintha meg sem hallana. Ez miatt gond van az alvassal is. Volt valakinek ilyen babaja? Hogy tudnam ellazitani???

2013. szept. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is ilyen. Nekem már 15 hónapos, már hisztizik is. Ha napközben pörög így fel, akkor megpróbálok valami levezetős játékot játszani vele, pl kergetőzni (négykézláb), abban jól kifárad. Ha nyűgös és amiatt pörög, akkor megpróbálom valami lekötős játékra terelni a figyelmét (pl. karikákat rakosgatni rúdra). Este ott vagyok végig a kiságyánál, amíg el nem alszik, tapasztalatom szerint a vetítés, maci, zene csak olaj a tűzre, azt keresi, honnan jönnek ezek és mit lehetne vele csinálni :). Úgyhogy lerakom a kiságyba, énekelem mindig ugyanazt a dalt, ő járkál körbe-körbe, amikor látom kb 10 perc után, hogy már alig lát 2-ig, akkor vízszintbe fektetem, és ha még fel is áll ebből párszor, már nagyrészt úgymarad, helyezkedik és elalszik. Esténként kb 20-30 perc ez a rituálé. Ha behisztizik, akkor felveszem, dúdolok neki, simogatom, akárhogy rúgkapál és egyszercsak abbahagyja, bújik. Kb ennyi :)
2013. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

11 hónapos, fiú. Ő is nagyon mozgékony, de általában nincs gond. Akkor volt probléma, ha nem tudtunk kimenni sétálni. Napi 2x1-1,5 óra minimum hogy sétálunk, ebből kb.az egyik heti 3-4x játszóház, játszótér, nagyszülők ami lefárasztja, sok inger éri. Egy játszóház után úgy alszik el, hogy enni sem bír.

Ha nem tudunk kimenni, akkor van a gond. Most már kergetőzünk, de ha játszani nincs kedve akkor Halász J videot néz (ritkán,apával). Imádja a hintáját, szobaajtófélfába fúrtuk fel.

2013. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Off: 11 hónaposan videót nézetsz a gyerekkel? Szerencsétlen!
2013. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!