Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a baba velünk egy szobában fog aludni legalább addig míg nem jön a másik baba? Nekünk ez így praktikusabb.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:04
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
2-3 éves mellett biztosan nem szexelnék. Azért ez sok.
2013. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
52%
Hűű, nagy szám hogy 3 éves gyerek mellett szexelek, aki alszik mint a bunda... De rólam legalább nem gondolja hogy anyám különrakott mert neki úgy kényelmesebb..Pff
2013. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Hiába sértegetsz másokat, nagyon gáz, hogy ekkora gyerek mellett szexelsz.
2013. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
62%
Anno, én is egy szobában nőttem fel 5 éves koromig anyumékkal, gondolom ők is szexeltek, miután nagyobb lakásba költöztünk, akkor lett saját szobám. Köszönöm, egészséges vagyok minden téren, lelkileg is :) a fiam is egy szobában van velünk, mert 1 van, mi akartuk hogy így legyen, mi nyitottunk egybe mindent, hogy nagy tér legyen :) a házunk meg épül, majd jövő nyáron költözünk, de lehet, hogy még akkor is velünk alszik, mert nem törném meg egy költözéssel, leválasztással és külön szobával..... mi is szexelünk és egyszer nem ébredt fel, ráadásul van baldachin is a világon, beteges inkább az, ha valaki hiszi, hogy külön és sírva jobb a gyereknek, mert úgyis megszokja. Igen. Azt, hogyha hív, nem megyek, amikor szüksége van rám :) ha lesz második gyerkőc, ő is velünk fog aludni, hiába lesz lehetőség külön szobára.
2013. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%

A fiam 15 hónapos, első perctől külön szobában alszik. Ha sírt, mindig mentem hozzá (én nem voltam lusta átmenni), de egyáltalán nem volt jellemző a sírás. Köszöni szépen, kiegyensúlyozott, boldog gyerek.

Nekem nem férne bele, hogy a már értelemmel rendelkező gyerekem mellett szexeljek. Alszik tudjuk, és mi van, ha felébred? Én ezt egyszerűen gusztustalannak tartom és kész. Az pedig, hogy támadtok és hülyeségeket írtok, megpróbálva rossz szülőnek beállítani azt, aki nem alszik együtt a gyerekkel, így igazolva a Ti viselkedéseteket, csak benneteket minősít.

2013. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem 3 gyerekem van és mind3 velünk aludt, a kicsi 3 éves és még ott is van, saját ágyában. 1. pici babát soha nem hagynám külön szobában. 2. mert kényelmesebb. 3. mert olyan jó! :)"

Kedves 24-es és 32-es, kiemelném a 2. pontot a felsorolásodból. Kérdem én, akkor ki is foglalkozik a saját kényelmével?

2013. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
A gyereknek az a jó,ha van saját helye saját ágya,saját szobája már pici babként is.
2013. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Azért mert te ezt mondod?


Miért általánosít mindenki?

2013. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
És aki azt mondja a gyereknek az anyja mellett kell lenni mert neki az a jó,az nem általánosítás??? tehát aki saját kényelméből maga mellett altatja annak igaza van de aki másképp gondolja annak nincs??? Talán gondolatolvasóak az anyukák??
2013. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
62%
Az miért kényelem, hogy a gyereknek, az anyja mellett a helye????? Külön szobában a helye? Miért is? Emberek vagyunk, nem állatok.....de egyeseknél persze még az állatok is különbek. Úgy látszik kevesen olvasnak gyermekpszichológiát.....Akivel egy szobában alszik a gyermeke, a legkevésbé sem praktikumból teszi, hanem mert úgy érzi ezzel adhatja a legtöbbet. A gyerekek sem egyformák és vannak, akiket elég 2x sírni hagyni és egy életre megtanulja, ha baj van, minek kérjen segítséget, úgysem jön senki. Kutatások igazolják, hogy a sírni hagyás maradandó nyomot hagy az agy bizonyos területén. Utána lehet keresni és lehet hallgatni Ranschburg Dr. Bagdi Dr. előadásait erről. Szerintem ez nem elvakultság, csak a jelenlegi tudományos háttér nyomonkövetése.
2013. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!