Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a baba velünk egy szobában fog aludni legalább addig míg nem jön a másik baba? Nekünk ez így praktikusabb.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:04
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Légy kedves, akkor magyarázd meg nekem, hogy miért olvasni szinte minden együtt alvó szülőtől az indokok között, mégpedig igen előkelő helyen, hogy neki így sokkal kényelmesebb, mert olyan fárasztó átjárkálni a másik szobába, ha felébred a gyerek. Mellesleg az intelligencia teljes hiányára utal leállatozni a másikat, csak mert máshogy csinál valamit, mint Te. Az ilyennel nem érdemes vitatkozni, mert teljesen beszűkült a gondolkodása. Ennek ékes példája vagy Utolsó.
2013. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak duma...Kutatások bizonyítják mennyivel jobb annak a babának akinek van külön szobája,külön ágya.Most nem arról van szó 2-3 hónapos még a a szülők szobájában van külön szobában,de sokkal jobban tudnak aludni ha külön kerülnek,nem beszélve arról,hogy a hálószoba megmarad a szülök magánszférájának.Az,hogy valaki szexel is a gyereke mellett az undorító.Az,hogy valaki nincs összenőve a gyerekkel,és különszobába teszi még szereti,és nem kínozza a gyerekét,nem zárja rá az ajtót hogy ordítson csak,tehát nem kell itt elvakultan mindenféle baromságot felhozni az egy szobában alvás mellett.Tudod az a kényelem mikor leírta valamelyik válaszol hogy neki kényelmes hogy a gyerek a szobában van,az neki kényelmes nem a gyereknek...
2013. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
*szülők szobájában külön ágyban
2013. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenkinek magának és persze a családnak kell eldönteni, kinek mi a jó. Szerintünk a gyereknek addig velünk (mellettünk a saját ágyában) amíg 2-3 évesen nem kész a leválásra. Persze sokan gondolom azt sem értik, hogy miért szeretném (ha a fiam is úgy akarja) 2 éves koráig szoptatni :) mivel állatokkal foglalkozom, nekem nem kell bemutatni az ember és a köztük lévő különbséget. A kettő között az a különbség, hogy ők ösztönből teszik a legjobbat, mi pedig különböző régi tanítások (társadalmi elvárás alapján, ami már eléggé megkopott: 2-3 hónaposan külön és lehetőleg aludja végig az éjszakát) által befolyásolva próbáljuk megmagyarázni....pedig csak az ösztöneinkre kellene hallgatnunk. Mint az állatoknak. Na ezért különbek nálunk. Szóval mindenki döntse el maga, de ártani egy gyereknek az anya közelségével biztosan nem lehet.
2013. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
De szépen visszafogtad magad kedves Utolsó az előző hozzászólásaidhoz képest. Persze a kérdésemre már nem sikerült válaszolnod, de ezen nem is nagyon lepődtem meg. Na mindegy, mindenki csinálja úgy, ahogy a babájának és nekik jó, csak egy kicsivel több tolerancia nem ártana. Szép napot.
2013. szept. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Kedves 70%os,nagyon visszafogtad magad de még mindig kötöd az ebet a karóhoz.Attól,hogy a gyerek külön alszik baja nem lesz,sőt a kapcsolatunk vagy a lelkivilága sem sérül.Én speciel nem azért tettem át különszobába mert régebben ez volt a szokás,hanem mert fiunk nem aludt túl jól,zavartuk,nekünk szükségünk volt arra,hogy a hálószoba a mi magánszféránk legyen,természetesen ha a gyerek ordított volna mert nem jó neki a másik szobában visszahoztuk volna magunkhoz,ellenkezőleg a gyerek végig aludta az éjszakát reggel 5ig,eleinte bementem hozzá éjjel többször is megnézni mi van vele és mélyen aludt,és mi is jobban aludtunk miután átkerült.Tehát jöhetsz itt az állatos példákkal,hagy döntse már el az ember,hogy Ő hogyan csinálja,és ne támadd már le aki nem valami pszchimókus könyve szerint él.Amúgy meg olvastam a R.Jenő: Szülők Könyvét,egy percig sem írja,hogy a gyereknek rossz külön vagy olyasmit,hogy a gyereket 24 órában magunk mellett kell tartani...
2013. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
A válaszomban korábban benne volt, hogy nem mindenkinél kényelmi szempont. Más nevében pedig nem nyilatkozom, mivel többféle indíttatása lehet az együtt/ egy szobában alvásnak :) mi így terveztük az elejétől, mert így láttuk jónak.
2013. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
"Akivel egy szobában alszik a gyermeke, a legkevésbé sem praktikumból teszi, hanem mert úgy érzi ezzel adhatja a legtöbbet." Itt Te hol látod, hogy "nem mindenkinél kényelmi szempont"? Ebbe nagyon belekavarodtál 70%-os.
2013. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
36%
Szállj le rólam kérlek, neked is meg vannak az elveid és nekem is. Azzal, hogy szavakon lovagolsz, semmire nem mész, mást használ céltáblának vagy lövöldözz amire akarsz. A véleményem és a tapasztalatomat leírtam, ahogy Te is. Ez nem egy diplomavédés, ahol számon kérhetsz bárkitől bármit :)
2013. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Nem kérlek számon, de mivel Te állatnak és hasonlóknak nevezted azt, aki nem alszik együtt a gyerekével, bizony rámutatok arra, hogy csak vagdalkoztál bele a nagyvilágba, közben egyik szavaddal ütöd a másikat. Talán nem kellett volna másokat sértegetni gondolkodás nélkül, és nem "szálltam volna Rád". Ne aggódj, nem fogok többet lövöldözni Rád, már bebizonyosodott, hogy nem tudod miről beszélsz.
2013. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!