Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb a babának: a 27 fok...

Mi a jobb a babának: a 27 fok fölötti levegőtlen hőség a panelben (nem szellőztetnek) vagy ha azért jár a levegő?

Figyelt kérdés
nekem 2-3hét és jön a babó,ismerősöknél meg azt tapasztalom, hogy egésznap a levegőtlen lakásban főnek meg saját levükben.szerintem ez annyira nem jó a babának se.én úgy gondolom azért szellőztetni kellenne, esetleg míg kinyitom az ablakokat kis sapkát lehetne rárakni, hogy nehogy huzatot kapjon.az utcára is csak ki kell sétálni, nem?ha jól tudom ezt 4-5naposan meg lehet tenni.akkor mi a probléma a lakáson belüli szellőztetéssel?nem értem!!!
2008. júl. 2. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi augusztusban jöttünk ki a kórházból, de nem volt csukott mindig az ablak. 3-4 napig csak a konyhában és a másik szobában volt nyitva, de ott mindig. Aztán ahol a pici volt ott mindig csukva. De a sétáltatás amikor megkezdődött akkor volt, hogy nap közben nyitva volt a picinél is az ablak. Nem lett semmi baja. Azért nem jó neki az a fulladt meleg levegő sem. Csak arra figyelj, hogy ne legyen huzat neki.
2008. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi május végén jöhettünk haza,és ritkán volt csukva az ablak.Arra mindig odafigyeltünk,hogy ne legyen nagy huzat.Meg a kiságyat a szobának arra a részére tettük,ami kiesik a légmozgás irányából.

Aztán szépen fokozatosan hozzászoktattuk.Azért a kivitellel várj egy kicsit.Mondjuk olyan 9-10napos koráig.Szülés után 4-5 nappal te sem leszel járkálós kededben még.

2008. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 27 fok rengeteg!!!23 24 foknak kell lennie az az ideális.Szellőztetni pedig kell.Annak a picurinak se jó ha a fülledt lakásba van.A mi kisfiunk 5 hetes lesz pénteken és én szellőztetek de persze nincs huzatba sosem.
2008. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi az egyetértő válaszokat.én is úgy gondoltam , ha már a meleg ellen nem tehetünk legalább járjon a levegő.nyilván nem fogom a huzat közepére fektetni.

egy olyan helyen van a kiságy, ahol nem is mozog a levegő.már sok ismerősömet megkértem, nézze meg érez-e ott huzatot.nem.szóval jó helyen lesz, szellőztetni is tudok majd.

2008. júl. 2. 13:15
 5/5 anonim válasza:

Amíg a NAP nem éget oda, addig lehet szellőztetni az idők végezetéig is, de mikoris a legártalmatlanabb sugár is odaér ablakot teljesen bezárni, és a redőnyt teljesen leengedni (full fényzárásra). Így mondjuk 18C-ról 6-8 óra alatt felmelegszik a helyiség 20-23C-ra.


!DE HA A REDŐNYT LUKACSOSRA HAGYOD, ÉS MÖGÖTTE AZ ABLAKOT NYITVA VAGY BUKTATVA HAGYOD AZ EGÉSZ SEMMIT NEM ÉRT! HA AZ ABLAKOT BE SEM ZÁROD NEKED ANNYI AKKOR MINIMUM 30C. AZ MÁR TÉNYLEG VESZÉLYES! MANAPSÁG, HOGY NYÁRON ÁRNYÉKBAN 38C. EZ GÁZ

2009. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!