Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknak tényleg forgatni...

A babáknak tényleg forgatni kell a fejüketmhogy ne nyomódjon el? Én nem merem hanyatt fektetni, mert félek, hogy a büfibe megfullad! Az baj, ha mindig hason van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hason van, akkor nem nyomódik el. :) Ez a feje hátuljára vonatkozik, arra, akinek háton alszik a babája. Az enyém (sajna) csak háton aludt, és ha forgattam a fejét, akkor mindig felébredt, ezért egy idő után feladtam. Picit belapult a feje hátul (a koponyájuk ilyenkor még formálódik, nem elég szilárd), de egye fene, a haja ugyis eltakarja.
2009. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám, az első pár hétben hanyatt, aztán hason aludt (mert a megnagyobbodott orrmandulái miatt így jobban kapott levegőt). Nem deformálódott el a feje, pedig nem forgattam. Aztán egyszercsak már megfordította a fejét, és nekem már nem is lett volna beleszólásom abba, h melyik oldalán feküdjön. Ne aggódj, nem marad úgy, akkor sem ha mégis kicsit balapulna.
2009. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem, ha háton fekszik, mindig oldalra fordítja a fejét (két oldalt lapított a feje).

Ha oldalt fekteted, és kitámasztod a hátát, akkor nem baj, ha büfizik. Én ezt csinálom, ha este szopizik, elalszik, és nem akarom felkelteni büfivel. Meg fekve szopizni ugye oldalt fekve szokott. Ha kibukik valamit, kicsorog a száján. Ha meg azt akarom, hogy hátára forduljon, óvatosan kiveszem a támasztékot a háta mögül.

2009. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!