Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koponyás, halálfejes ruhát...

Koponyás, halálfejes ruhát adni babára nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés

Amolyan közvélemény kutatás céljából tenném fel a kérdést. Kapunk pár ilyen cuccot, de ódzkodom a kicsire adni, mert nem szimpatikus nekem, hogy halálfejes pólóban rohangáljon. Barátnőm viszont már 2x rákérdezett, hogy ráadtam-e már az edhardy felsőt, mert az olyan "vagány". Őszintén szólva pottyantok rá, hogy márkás, zavar a koponya, utálom! :D

Mi a véleményetek? Ez csak az én hülyeségem, vagy szerintetek is jó a meglátásom?


2013. szept. 7. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
Kisfiúnkra nem adunk ilyen ruhákat, szerintem ez nem "menő", inkább szörnyű.
2013. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem durva, simán ráadnám, de ha neked nem tetszik ne tedd.
2013. szept. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ed Hardy mondjuk nem a stílusom, de Jack Skullingtont és Tim Burton filmjeit én is szeretem! Ezen kívül pedig a rock-os, metalos, és kicsit goth-os babaruhákat egyenesen imádom. Sok ilyenünk van, mindhárom gyereknek.

Aki esetleg szívesen eladná / odaadná az ilyesmit, én vevő lennék rá.

Én a "cukiságtól" írtózom :).

2013. szept. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi már születése után a kórházban is adtunk rá ilyet :) Ha nagyon utálod ezeket a cuccokat, tudsz esetleg privátban fotót küldeni róluk? Megbeszélnénk az árat és lehet hogy megveszem :)
2013. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó lehet. Attól függ, ti milyenek vagytok. Illek-e ez a ti imidzsetekhez.

Az én fiam pl. kapott egy rockeres gitáros halálfejes cumisüveget. Szenzációs volt. Mindenki mondta, ez illik hozzánk.

2013. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem itt nem az "imidzsről" van szó. hanem arról, hogy halálfejjel mérgező anyagokat pl, de mindenképpen ROSSZ dolgokat jelölnek. Miért tegyek ilyesmit a gyerekemmel??
2013. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy eddig nem reagáltam, de általában nem szokott válasz jönni a kérdéseimre, ezért csak ritkán nézek fel. Meg is lepődtem, hogy is ennyi válasz érkezett, nagyon köszönöm mindenkinek, hogy időt szánt rá, és leírta a véleményét.

Kezdeném azzal, hogy a márkát direkt írtam így egyben, mert nem a reklám volt a célom, csak szerettem volna, ha be tudjátok azonosítani melyikről is beszélek.

Az első hozzászólóknál úgy láttam, hogy kicsit túlgondolták a kérdést, és rögtön elkezdtek találgatni afelől, hogy a barátnőm miként fog majd megsértődni, ha előadom neki a halálfejes pólóval kapcsolatos "problémámat". Bár ezt azért problémának nem nevezném, mert nálunk a gond nem itt kezdődik. :D Egyben megnyugtatnék afelől is mindenkit, hogy sértődés sem lesz a dologból semmiképp.


A halálfej, mint motívum a "mi időnkben" még nem volt egy pozitív jelkép, így nekem ránézni is rossz. Lehet, hogy egy kicsit babonás is vagyok, nem tudom. De szerintem annyi szép és aranyos gyereknek való figura van manapság (és itt nem feltétlen a Hello Kittys cukiságokról beszélek), hogy semmiképp sem gondolom, hogy a sok közül épp egy vérző rózsákkal, fegyverekkel körbevett csúnyán néző halálfej képpel ellátott pólót kéne választani.

Ezt a pólót amúgy nem újonnan kaptuk, hanem "örököltük".

2013. szept. 9. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!