Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos lehurrogtok-de miért...

Biztos lehurrogtok-de miért nem lehet egy kismama csinos?

Figyelt kérdés
miért döbbennek le,hogy egy hónapos baba mellett nem vagyok bálna-és visszament a súlyom.persze alkati kérdés-de egy miért kell annyit enni,hogy "kettő helyett"-meg most végre mindent lehet? semmi sport,mert elmegy a tej..-ha engedélyezi az orvos,miért nem?
2013. szept. 10. 11:44
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Fogyókúra alatt senki sem koplalást ért, hanem,hogy esetleg odafigyel arra, amit eszik. Nem hinném,hogy ezt orvos tiltja. Meg ennyi erővel, állítólag az sem jó, ha valaki 15 kg-nál többet hízik a terhesség alatt.

Én speciel pont azért,hogy ne a gyerektől és a háztartástól vegyem el az időd, hajnalban edzettem, amikor a család még nagyban aludt. Nincs ez másként most sem, pedig sajnos a 21 hónapos fiam még mindig kel éjjelente. De egyszerűen elhatároztam,hogy engem zavar,hogy sokat híztam, és ha ez az ára,hogy lefogyjak és még a gyereket se kelljen heti 4-5 alkalommal "lepasszolni", hát ez az ára! Csak ez másnak ne fájjon!

2013. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Senki nem szólja meg, aki tornázik gyerek mellett.


DE: a kérdező 4 hetes babáról ír. Komolyan az a normális, hogy valaki 4 héttel szülés után tornával leadta a pluszkilókat??? Hát vessetek meg, de nem mennék 4 hetes gyerek mellől az edzőterembe. 3-4 hónapos mellől simán.

2013. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, egy hónappal szülés után, akkor sem álltam volna még ilyeneknek, ha 150 kg-ra hízok!
2013. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
82%
Nos én két kilóval voltam kevesebb szülés után, mint mielőtt várandós lettem. Az én érdemem? Nem. Érdekelt? Nem. Dicsértek, hogy jól nézek ki? igen. Na de eszembe nem jutna azért megszólni másokat, mert nálam húsosabbak. Sőt, szerintem az egyik legcsinosabb nő a környékünkön a közeli bolt hentespultos asszonykája. Van rajta pár plusz-sok kiló, de olyan kisugárzása van, amit tornával nem lehet megszerezni. Se fodrásszal, se kozmetikussal, se műkörmössel, se semmivel. Soha nem érdekelt, hogy mások, hány kilót nyomnak a mérlegen. Nekem sokkalta fontosabb az, ami belül lakozik. Valahogy én előbb megjegyzem egy ember mosolyának őszinteségét, mint a frizuráját, vagy a körme hosszát. Ez viszont én vagyok...
2013. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Nálad a csinos = vékony? Elég korlátolt lehetsz...

Nos, én ismerek olyan vékony nőt, akihez bottal sem nyúlnának a pasik, mert undorítóan néz ki a vékonysága ellenére, viszont ismerek olyan, általad bálnának nevezett nőt is, aki viszont annyira dögös, hogy minden ujjára 10 pasi is akadna. Szóval nem ezen múlik.

Az meg a másik fele, hogy ha te a kisujjadat sem mozdítottad meg azért, hogy ne maradjon rajtad 1 plusz kiló sem, akkor mire fel ilyen nagy az arcod?

Ha napi több órát szenvednél edzéssel és már hónapok/évek óta nem ettél volna egy jót, akkor sem lenne jogod bárkit is leszólni, így meg aztán főleg!

És akkor mi van azzal a rengeteg nővel, akik gyerek nélkül "bálnák"? Vagy a gyerek előtt is azok voltak és nem változtak? Nekik is bombanővé kellene változniuk szülés után?


Lehetsz csinos, vékony stb, de értékes belső tulajdonságok nélkül úgysem érsz semmit...

2013. szept. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as. 2-es vagyok. Nem arra írtam hogy valaki igénytelen, hogy nem 50 kiló! Nálam az igénytelenség ott kezdődik, hogy nem fésülködik napokig, nem fürdik csak 2-3 naponta, Szakadt, kinyúlt melegítőben jár, mert "nincs ideje magára!" Olyan nincs, hogy nincs az embernek 2 perce fésülködni, vagy 10 perce fürdeni. Elég sok ilyen anyukát ismerek! Egész nap takarít, főz mos, mint egy robot (ezeket én is megteszem, de nem fertőtlenítek és törlök port minden nap, nem mosok fel 5-ször naponta csak egyszer stb.) Az ilyen anyák, idegbetegek, leordítják a gyereket, ha kiborul valami, kétségbe esnek ha szétpakol a gyerek! Az aki fordít magára egy kis figyelmet, az nem igénytelen! Sőt az sem akin plusz kilók vannak! Én nem erről beszéltem. Tesóm 2 gyereket szült 1,5 év különbséggel, már iskolásak a gyerekek, de még mindig 90 kiló. Ennek ellenére csinos, igényes nő. Nem vesz fel haspólókat, nem paszírozza magát 3 számmal kisebb nadrágba. Moletten is lehet valaki igényes. Ez nem a kilókon, hanem a hozzáálláson múlik. Na mindegy. ki lehet forgatni a szavaimat, nem számít. :)
2013. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
79%
Annyira elegem van a sok felszínes okostojásból...gondolod,hogy mert te olyan vagy mint egy giliszta minden pasinak folyik utánad a nyála...hát NEM ,jobb ha tudod...de tudod mit ez igy NORMÁLIS...ha nem igy lenne elég unalmas lenne az élet ,nem gondolod...másokat bántani ,mert nem olyan trendi anyukák mint Te??!! Mit tudsz róla? semmit,csak azt látod ,hogy "bálna" de lehet,hogy egy nagyon jó feleség,jó anya és mindent megtesz a családért...de neked fikázni kell...akkor most én teszek fel Neked egy kérdést,jó...Miért van az,hogy a csontsovány ,gazdag plázacicák azt hiszik körülöttük forog a világ?Mindent megtehetnek mert ök " szépek"?,de tudod mit, nem kell válaszolni , mert nem is érdekel...felszines vagy és ilyeneknek a véleménye nem érdekel...legyél boldog a felszines kis életeddel és maradjon meg az illuzió ,hogy tökéletes vagy...remélem hosszú életed lesz,hogy láthasd magad öregen és ráncosan.További jó babázást :) akinek nem inge persze nem veszi magára és ha lepontoztok akkor is jol fogok aludni ,mert legalább megmondtam egyszer az életben végre...ideje volt...
2013. szept. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!