Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos lehurrogtok-de miért...

Biztos lehurrogtok-de miért nem lehet egy kismama csinos?

Figyelt kérdés
miért döbbennek le,hogy egy hónapos baba mellett nem vagyok bálna-és visszament a súlyom.persze alkati kérdés-de egy miért kell annyit enni,hogy "kettő helyett"-meg most végre mindent lehet? semmi sport,mert elmegy a tej..-ha engedélyezi az orvos,miért nem?
2013. szept. 10. 11:44
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
89%

Tudod én meg azon döbbenek le,hogy a társadalom elvárja a nőktől,hogy topmodellek legyenek szülés után.

A súlyod alkati kérdés ahogy a csikok meg genetika,nem a te érdemed.Tudod vannak olyan nők akik mindent megtesznek,h elkerüljék a csikokat minden féle krémmel stb de nem sikerül.Ezért te most lenézed és megszólod őket?

Tudod az sem biztos,hogy aki felszedett 15-20kg a terhesség során az zabált.

Az igénytelenség meg ott kezdődik aki koszos ruhában,koszosan jár/él.

Egy 168cm/52kg-os csikmentes,sportos 15 hónapos fiú anyukája aki még szopik és ezért az anyja nem aktiv sportoló.

2013. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
30%
Azért ahogy olvasom válaszokat, az jön le, hogy aki viszont valamiért (az okokat mindenki saját maga tudja) le akar adni egy kicsit a feleslegéből, az már hiú és önző, és a gyerektől veszi el az időt? Na!
2013. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem aki vékonyan kezdi a terhességét, annak szülés után is vágya marad, hogy egyszer vékony lesz újra. Valakinek tenni is kell érte, és vannak a szerencsésebbek, akikről szoptatás alatt olvadnak le a kilók. De tény, hogy olyanok is vannak, akik az anyaság mögé bújnak és erre fogják azt, hogy meghíztak, tenni sem tesznek ellene semmit, közben meg leszólják a vékonykákat tudatlanul, hogy biztos a gyerek kárára, meg a főzés-háztartás kárára foglalkoznak a külsejükkel annyit. Pedig lehet, hogy csupán pl. nem sorozatfüggők... hanem hasznosan beosztják az idejüket, hogy mindenre jusson és maradjon is, fontossági sorrendben. Mert meg lehet igen ezt is oldani, nekem is sikerült, külföldön dolgozó férj mellett, munka mellett és kitűnően tanuló, sportokra járó gyermekek mellett, nagyszülői segítség nélkül. Nem dicsekvésből írtam, de szerintem mindenkinek arra van ideje, amire szeretné.

A kismama, aki a fotót linkelte példa is lehetne, nagyon csinos, pici baba mellett.

2013. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal baj, ha valaki csinos meg ad magára.


Azzal van a baj, ha bálnázza a másikat, de azért hozzáteszi hogy "én is milyen vékony meg csinos vagyok, pedig semmit nem tettem érte, annyit eszek amennyit akarok mégis fogyok, bibííííííííííí".

2013. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
79%
23-as.A kérdező 1 hónapos babáról beszél nem több éves gyerekről!
2013. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
53%
De ha van olyan, aki egy hónapos baba mellett is meg tudja csinálni, úgy,hogy még a teje sem apad el,az miért gond? Van, akinek összejön, van, akinek nem!
2013. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit írtam hogy addig nem sportoltam és bálna voltam amíg szoptattam. És igen, úgy gondolom ha elment volna a tejem, annak a gyerekem látta volna a kárát... szerinted nem?

Szoptatás után (másfél évig szoptattam) fél év alatt pedig leadtam a 18 kg-t. Most akkor engem emiatt nyugodtan le lehet igénytelenezni? Meg le lehet bálnázni? Hát mit képzeltek magatokról????? Szégyelljétek magatokat!

2013. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Nem gond, hogy összejön!


Nekem az a nem szimpatikus, hogy tessék, csináljátok utánam - aztán kiderül, hogy semmit nem tett érte, csak szerencséje volt.


Meg hogy "olyan nincs, hogy elmegy a teje" meg "biztos megcsalja a férje"meg hasonlók.

2013. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
26-os mégis ki írta hogy az baj????? Itt a "bálnákat" támadják.
2013. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
26-os vagyok! Nyilván engem azért érint rosszul az egész, mert én pont az voltam, aki sporttal, munkával leadtam elég nagy súlyt és kaptam a megjegyzéseket, hogy biztos el akarom apasztani a tejem, meg,hogy miért foglalkozom én magammal a gyerek helyett stb. Istenem, pedig ha tudnák! De inkább nem magyarázkodtam!
2013. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!