Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nagyon sokat dolgozi...

Másnak is nagyon sokat dolgozik a férje?

Figyelt kérdés

Az enyém sajnos eléggé sokat!

Hogy birjatok, mennyit vagytok együtt otthon, mennyit beszélgettek? Nem a hazimunkara gondolok vagy hogy mennyit segít be otthon, hanem hogy hogy érzed magad amikor sokat vág egyedül otthon(gyerekeket leszámítva)!

Köszi, ha valaszoltok!


2013. szept. 12. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Reggel 8tól dolgozik és 6ra ér haza. Havonta pár napot külföldre kell mennie, azt utálom. :( Most 2 hétre ment nagyon- nagyon messzire és még másfél hét mire hazajön. Az elmúlt 3 évben 3szor volt ilyen. Tudom, hogy meg lehet szokni, de nem akarom. Hál Istennek rajta is látom, hogy így nem jó, nem vállal majd gyakran ilyen melókat. Így is jól élünk, a mi esetünkben mérlegelünk, jobb itthon kevesebb luxussal...


Totál egyedül érzem magam ilyenkor és a szívem szakad meg mikor a lányom egész nap mondja, hogy apa- apa és a laptoppal fekszik le délután aludni, hátha apa jön skype-ra. :(

2013. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozik, van, hogy itthonról is, de azt akkor ha a gyerkőc már alszik. Nagyon sokat segít amiben tud, persze vannak olyan napok amikor ő is besokall a munkától, neki is szüksége van a pihenésre, hiszen ő a "kenyérkereső", a gyed és gyesből nem sokra mennénk. Ha van rá mód, nagyon-nagyon szükséges hogy kb. 15 percet este beszélgessetek, napközben úgyis megy a robot. Ezért én elvagyok napközben, szerencsére mindig siet haza, ha időben érkezik és rá tudom venni nagyon jólesik h.a délutáni sétánkhoz ő is csatlakozik. Van, hogy nincs itthon éjszaka sem, olyankor szoktam a saját dolgaimat csinálni (hobby, internet, vasalás...) Én szeretek azért egyedül is lenni, persze ahogy olvasom a véleményeket közel sem vagyunk egy helyzetben, igyekszem a férjemnek is megadni az időt, hogy feltöltődjön, pihenjen itthon - ezalatt mi elmegyünk bevásárolni v. játszótérre -neki is szüksége van az egyedüllétre.
2013. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jo tudni, hogy nem vagyok egyedül! Kitartást mindenkinek, es sok szép együtt töltött pillanatot a parotokkal!!
2013. szept. 13. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!