Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerosom kisfia bakterialis...

Ismerosom kisfia bakterialis agyhartyagyuladasos. Sajnos menthetetlen. Szenved ilyenkor a baba? Faj valamije? (6 honapos)

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
69%
Hogy-hogy menthetetlen???Baktériumra van antibiotikum.Nem értem...borzasztó volt ezt olvasni,nagyon-nagyon sajnálom és drukkolok nekik,nem hiszem le,hogy nem lehet meggyógyítani!
2009. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
46%
Hű...hát megborzongtam basszus!!Ugye nem a legrosszabra gondolsz amit írtál,hogy menthetetlen??!!Hát most kíváncsivá tettél engem is.
2009. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
nem akarok a legrosszabra gondolni,de sajnos komaban van...reggel ota nem reagal semmire,az anyukat felkeszitettek a legrosszabra.faj vajon a kicsinek?.ugy sajnalom!kicsi artatlanka...
2009. nov. 3. 22:02
 4/83 anonim ***** válasza:
82%
Ez több,mint tragédia...mi meg apró-cseprő dolgokon ugrunk egymás torkának.Ha kómában van,nem szenved.Azt sem tudjuk,h a kis agya mennyire sérült.Minél jobban-sajnos-annál inkább nem.
2009. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
52%
Jézus Úr Isten!!!Hát nem is lehet erre mit mondani!Hogy fáj-e a Babának?Ezt csak Ő tudja,érzi.Ha kómában van,akkor biztosan nem érez semmit.De tiszta szívemből sajnálom az Anyukát,Apukát!Istenem,nagyon remélem,hogy meg fog gyógyulni!!!
2009. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
52%
Én bele is őrülnék... :((((
2009. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem szenved!!! :'-((((
2009. nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy fáj-e de mi 15 éve ezt átéltük.Ha életben marad,akkor is éveket kell várni,hogy kiderüljön mi sérült.

Ha közeli ismerősöd,akkor kísérd el néha a kórházba,hívd át egy vacsira,bár enni nem fog.A lényeg,hogy soha ne legyen egyedül!!

2009. nov. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
A 3.válaszoló vagyok.Hogyan telt az éjszaka?Van vmi változás a pici állapotában?
2009. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:

Imádkozom, hogy a pici gyógyuljon meg mihamarabb!

Kérlek írj a pici állapotáról ez szőrnyű!

2009. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!