Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerosom kisfia bakterialis...

Ismerosom kisfia bakterialis agyhartyagyuladasos. Sajnos menthetetlen. Szenved ilyenkor a baba? Faj valamije? (6 honapos)

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon örvendek!!!!Úgy szúrkoltam!!!Majd irj h a pici agya sérülte meg...:(((
2009. nov. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon örülök,nagy kő esett le a szívemről!És teljes szívemből kívánom,hogy makkegészséges legyen ez a kis emberke!:) Nagyon remélem,hogy a kis agya nem sérült meg,Neki egészségesnek kell lennie!A szülőknek üzenem,hogy kitartás,és sok-sok szeretet!!!!!:) A jó emberek mindig győznek!!!!!:))))))))))
2009. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
HURRÁÁÁÁÁ!Nagyon nagyon szorítottunk neki/nektek.Igen erős baba lehet!Remélem,h semmi maradandó károsodása nem lett.Az ilyen kis emberek hihetetlen mértékben tudnak regenerálódni!Olyan jó lenne ha még írnál ilyen jó híreket!Azt tudni,h kb.mikor derül ki,h minden rendben van-e?Én tényleg annyira nagyon örülök(2 fiam van).
2009. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:

Húúú! Libabőrös lettem, ahogy olvatam a jó hírt, nagyon-nagyon örülök, hogy jobban van a baba!

Nem hiába imádkoztunk sokan a pici babáért minden nap Istenke vigyáz rá, jaj nagyon jó!!!

Most meg folyik a szememből a könny, micsoda boldogság ez a szülőknek, ha én is sírok,pedig nem is ismerem a babácskát. Szorítok nagyon a kicsi egészséges felépüléséért és az ima sem marad el. További egészséget a babának!!! ( írd légyszíves folyamatosan, hogy van a picike)

2009. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szurkoltam!!! Reméljük nem károsodott a pici agya ennek az életerős babának!

Írj még, ha van valami fejlemény. Azt hiszem mindannyian nagyon várjuk!

2009. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
vegtelenul rendesek vagytok,nagyon koszonom.remelem ezentul is csupa jo hirekkel szolgalhatok.ha valamit tudok azonnal irok!amikor mar csak emlek lessz ez a csunya betegseg akkor majd megmutatom a szuloknek mennyi ismeretlen jo lelku ember szurkolt a kicsiert!
2009. nov. 25. 08:28
 37/83 anonim ***** válasza:
Vissza-vissza nézünk ám,h írsz-e jó híreket!
2009. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:
sajnos semmit ujjat nem tudok irni,a hejzet valtozatlan,nincs mar komaban de meg nem tudni,hogy mi serult.decembert meg biztosan a korhazban tolti.sajnos!de ha valami van irok.udv.
2009. dec. 10. 10:34
 39/83 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat.
2009. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
Bízom a gyógyulásban és nagyon szorítok a picinek!
2009. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!