Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerosom kisfia bakterialis...

Ismerosom kisfia bakterialis agyhartyagyuladasos. Sajnos menthetetlen. Szenved ilyenkor a baba? Faj valamije? (6 honapos)

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném,és velem együtt a többi aggódó szülők,hogy a Karácsonyt már otthon töltheti,teljes szívemből kívánom!!!Jézuska ezzel adjon egy hatalmas ajándékot a szülőknek!Mihamarabb gyógyuljon meg ez a kis csöppség!Imádkozok érte!Ma voltam templomban!
2009. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:
ha vissza vissza neztek,irok.megtudtuk,hogy sajnos karosodott az agya a picinek.problemai kesobb adodnak ebbol:beszed,latas,hallas,jaras csak nem tudni mennyire lessz sulyos remeljuk terapiaval korrigalhato,de meg nagyon sokat kell maradjanak a korhazba.kellemes unnepeket nektek!
2009. dec. 16. 16:01
 43/83 anonim ***** válasza:
Én még mindig hiszek abban,h teljesen rendbe fog jönni!Ezek a pici babák rettentő élni akarással,és regenerálódó képességgel rendelkeznek.Boldog békés karácsonyt,és mielőbbi gyógyulást kívánok!
2009. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
Én is hiszek a gyógyulásában,és fel is fog épülni!Boldog,meghitt ünnepeket kívánok Neked,és a Babának és szüleinek!Reméljük legközelebb már azt írod,hogy meggyógyult!
2009. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:
borzasztoan rossz hireim vannak lanyok.a kicsit kiadtak a korhazbol.ennel tobbet nem lehet erte tenni.az uj vizsgalatokbol kiderult,hogy az egesz agya serult,borzaszto fajdalmai vannak,nagyon sir 25-30 perceket.nem eszik,nincs egy ep hely a kezen es a laban a sok szuritol.borzaszto.megszakad a szivem,de most mar csak azert imadkozunk,hogy ne szenvedjen sokat.sajnalom,hogy csak ezt tudtam irni.
2009. dec. 27. 19:20
 46/83 anonim ***** válasza:
Jaj,Istenem,mit kell még kiállnia ennek a kis csöppségnek?!Sokat gondolok Rátok.Akkor most már nincs remény,h teljesen rendbe jön?És hogyan tovább?Mit mondanak az orvosok?Iszonyú lehet a szülőknek ezt átélni.És a picinek is,a fájdalmakat megélni.Miért adták haza?Többet nem tehetnek érte?De nincs veszélyben az élete,ugye?
2009. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom szegénykét,ilyen picin ennyit szenvedni.

Pont ezért nem hiszek istenbe.

2009. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a helyzet Veletek?Van valami pozitív híred?
2010. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:
hat most mar nem tudom eldonteni mi van!1 nap jol van masnap csak vannak fajdalmai,vannak napok amikor nagy adag nyugtatoval lehet lecsillapitani.most mennek valami dokihoz ,valami idegorvoshoz.az az igazsag,hogy mar erdeklodni is alig merek annyira kivannak!es mostanaba amit elmondnak az nem sok!de ha valamit tudok irok.udv!
2010. jan. 13. 13:46
 50/83 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Akkor ez valamelyest pozitív!Feltétlen írd meg,ha tudsz valamit!Szép napot!
2010. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!