Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerosom kisfia bakterialis...

Ismerosom kisfia bakterialis agyhartyagyuladasos. Sajnos menthetetlen. Szenved ilyenkor a baba? Faj valamije? (6 honapos)

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én sem tudom mit írhatnék,pár napja kerestem a kérdést,2x is megnéztem hogy hol van,de nem találtam,mert gondoltam megkérdezem én is,hogy hogy van a Baba. De látom,írtál,és hát sajnos nem jókat :( Én is azt tudom írni,amit az előttem lévő,hogy a remény hal meg utoljára! Erőt a szülőknek,és gyorsan gyógyuljon meg a Baba!!!!!
2010. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:
hihetetlen mennyire rendesek vagytok!koszonunk minden kedves biztatast!hamarosan jelentkezem.udv mindenkinek!
2010. aug. 4. 22:58
 73/83 anonim ***** válasza:
Szia!Olyan régen írtál!Van valami jó híred?!
2010. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

Szia!

Már én is nagyon várom a babáról az információt!

Mindig figyelem, de nem írtál eddig!

Csak reménykedünk, hogy jó hírrel fogsz szolgálni nekünk!

2010. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
Szia!Olyan régen írtál a Babáról.Van valami-remélhetőleg jó-híred?
2011. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:
sziasztok!azert jelentkezek ujra,hogy elmondjam nektek van egy keves javulas ,naprol napra ....de jott egy uj remeny.jon a kisteso aki remelhetoleg majd megmenti.ossejt beultetessel megoldhato 90% a problema,ezt tanacsoltak az orvosok.majd meg jelentkezek.udv.midenkinek!
2011. jún. 2. 23:32
 77/83 anonim ***** válasza:

Ez most elég reklám-ízűen hangzik, de a legjobb barátnőm őssejtes cégnél dolgozik, elég sok reménytelen eseten segítettek már. Nagyon empatikus, őszinte, lelkes és segítőkész (volt hogy adományokból is megoldotta rászoruló beteg testvér/édesanya számára). Ha írsz egy privit, átküldöm az elérhetőségét.


És én is imádkozom a pici mielőbbi gyógyulásáért!

2011. jún. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
De jó,hogy írtál!És a helyzethez képest pozitív dolgokat(a babáról).Nagyon nagyon örülök az új kis jövevénynek,reméljük minden a legjobban alakul majd!Írj majd még!
2011. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van a kisfiu? Segitett a kisteso?

2012. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
De jó,hogy előkerült a kérdés!Jó lenne tudni,hogyan vannak a gyerekeke?A pici megszületett-remélem minden rendben vele-,tudott segíteni a tesóján?Kislány vagy kisfiú a kicsi?
2012. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!