Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabaval a kezetekben a...

Kisbabaval a kezetekben a cipöt hogyan vetitek le? (cipöfüzös vagy tepözaras cipöt)

Figyelt kérdés
Meg nem tudom jarokaba...stb tenni, mivel meg nem megy. Meg nem maszik, de ha majd elkezdi, Sem szivesen tennem le a hideg, kemeny jarolapra. Mivel nem csaladi haz, nem tudom a babakocsit a lakas bejarati ajtajahoz vinni addig. Nyaron egyszerü volt a papucsbol kibujni. Ti hogy csinaljatok?

#kisbaba #cipő #csizma #tepözar #cipöfüzö
2013. szept. 13. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én az előszobában levő vastag szőnyegre tettem le (még beöltöztetve) a babát, amíg levetettem a cipőt. Később lett egy másik módszer is, mivel 4 lakásos társasházban lakunk és jól ismerjük a szomszédokat, hogyha elaludt a babakocsiban, mire hazaértünk, betoltam a babakocsit, becsuktam a lépcsőház ajtaját, lent hagytam a babakocsit, felmentem a lakásba, levetettem a cipőt, sőt a kabátot is, és úgy mentem le a babáért papucsban, de ezt azért tudtam megcsinálni, mert tudtam hogy idegen nem jöhet be addig, a lépcsőház meg tiszta.
2013. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitö szandeku valaszokat. A pledes ötlet nagyon jo, ezt fogom csinalni!

Eddig egyebkent pont ugy csinaltam, hogy meg az autoban kioldottam es meglazitottam a cipöfüzöt, csak hogy nem tul jo erzes igy menni, többek között felmenni a lepcsön, attol felve, mikor esek esetleg el a gyerekkel a kezemben (annak ellenere, hogy gondosan beletüröm mindig a cipöbe a cipöfüzöt)...


"Szóval vannak dolgok amiket meg kell oldani, nem mindenből problémát csinálni:)"

Megoldani? Hat azon vagyok, nem erröl szol a kerdes? Ezert irtam. :) Bizonyara gerincproblema nelkül megoldhato ugy is, ahogy az elsö oldal utolso valaszoloja irta, es vannak, akik nem tudnak egy olyan szituaciot elkepzelni, amit nem eltek at - emiatt vannak ilyen valaszok is. Azt azert megneznem, ahogy egy 6 es fel kilos kisbabat gyerekülessel együtt emelget, söt hordoz valaki, akit az orvos eltanacsolt ekkora suly emelesetöl (nem a "fajdalom" miatt egyebkent, hanem ennek lehetseges hosszu tavu következmenyei miatt)... Azt sem ertem, egy ovodaskoruval mit nem lehet "elbirni", hogy jön ez ide, de mindegy.


Igen, a jaroka sajnos nem fer el a bejarat közeleben (nalunk csak a nappaliban van annyi hely). Ha elalszik az autoban vagy akar a babakocsiban, akkor kiveszem es beviszem (amitöl sajnos felebred), ahogy, gondolom, sokan mashogy csinaljak. Ez eleg gyakran igy jött eddig ki.

2013. szept. 17. 23:02
 13/17 anonim ***** válasza:

az első oldal utolsó válaszolója üzeni neked: neki is van gerincproblémája, jelenleg is 4 féle kezelés alatt áll emiatt. sőt ő is császárral szült! csak éppen neki nem telik MBT cipőre :P és neki is ugyanúgy lépcsőt kell mászni és mostmár olykor 19 kilós gyereket cipelni.

üdv, első oldal utolsó válaszolója :)

2013. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

s még annyi, míg a lányom el nem kezdett járni, addig hordozóban, babakocsiban cipeltem fel le a lépcsőkön, orvosi rendelők lépcsőin, mivel kezelésekre szorult két éves korig majd napi szinten. szóval gerincprobléma mellett sem áll meg az élet ha nincs segítséged. S igen, én sem emelhetnék, de a járóképtelen egy éves gyerekemnek nem mondhattam hogy na: uzsgyi fel a gyógytornászodhoz....

szóval mielőtt ironikus lennél,gondolkozz, vajon tényleg bántanak?

2013. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es valaszolo! Bocsanat, ha felreerthetö voltam, termeszetesen nem a Te valaszodra gondoltam, hogy "ilyen", es ezt elolvasva a kommenteket, kiderül mindenkinek, hiszen a valaszodban semmi banto nem volt. (Igy irtam: "Bizonyara gerincproblema nelkül megoldhato ugy is, ahogy az elsö oldal utolso valaszoloja irta, es vannak, akik nem tudnak egy olyan szituaciot elkepzelni, amit nem eltek at - emiatt vannak ilyen valaszok is.") Te fogalmaztad meg röviden, amire több elötted valaszolo celozgatott, emiatt ezt ideztem be. A megjegyzes rajuk vonatkozott, es aki nem kritizalo szandekkal irta, ne vegye magara! Söt, gratulalok, nagyon ügyes vagy, ha ezt naponta többször fel tudtad emelni annyira a labadat, hogy ez kivitelezhetö legyen! Szerencses, hogy nem lett komolyabb következmenye a cipekedesnek (ha jol ertettem). Örülök, hogy masodszorra megirtad azt is, hogy ez nem a legjobb megoldas a gerinced szempontjabol, es az orvos nem javasolta, csupan kenyszermegoldas. Igy akar Te is feltehetted volna a kerdest, hatha valakinek van jobb ötlete...
2013. szept. 19. 14:37
 16/17 anonim ***** válasza:

csak én voltam az utolsó és azt hittem nekem szól a kritika :)


hát nem volt mit tenni, a gyereket cipelni kellett. Sajnos a terhesség még jobban tönkrevágta a gerincemet, ízületemet. a lányom már 3 éves és sajnos van hogy nem vagy csak nagyon nehezen tudom ölembe venni, de ugye neki nem mondhatom hogy kicsim nem veszlek ölbe. minden évben csinálok egy kúrát, egy ideig nagyon jó....


ajánlom neked is vannak infúzió kúrák, illetve a szokásos kezelések. pl: fizikoterápia, súlyfürdő, gyógytorna, iszapkezelés, gyógymasszázs, próbáld meg majd ha teheted, hátha neked is javítana. bár lehet te is jársz ezekre. sajnos mást az ember nem tud tenni, a gerincet még nem tudják újra cserélni :)

2013. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zabmester ***** válasza:

Így visszagondolva, én ebből nem csináltam gondot, bejöttem a lakásba cipőstül, bevittem a fiamat a gyerekszobába, betettem az ágyba, aztán kimentem az előszobába és levettem a cipőmet.

Miután már mindketten levettük a kabátot/meleg ruhát, akkor (ha kellett) felmostam abban a csíkban, amin jártam.

2013. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!