Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ennyire félti a babáját?

Más is ennyire félti a babáját?

Figyelt kérdés
Ha kicsit többet alszik, kevesebbet eszik vagy csak nyűgösebb akkor már mindjárt mérem a lázát és parázok, hogy biztos beteg lesz. Nap közben ha alszik folyamatosan ránézek, hogy vesz-e levegőt. Éjjelente többször azt álmodom, hogy felsír, vagy leesik az ágyról, vagy valami rossz történik vele . A párom szerint görcsösen féltem, lazítanom kéne. Hozzátartozik, hogy a húgom 18 éves volt amikor elveszítettük, valószínűleg ezért félek a betegségektől de ez tényleg túlzás? Túlparázom?
2013. szept. 18. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne lazabbra venned valoban de ha nem tudod ezek utan hat en azt is megertem. De ez a tulzottfeltes, aggodas nem jo valoban, csak magadnak csinalod az idegesseget.
2013. szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Megértem hogy félted de ennyire nem szabad görcsölnöd .Sem a babának sem neked nem lesz jó.
2013. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg tulzás. Ha nem tudsz magadtól ezen változtatni kérj segitséget. egy természetgyógyász vagy kineziológus sokat tud ilyen helyzetekben segiteni.
2013. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is túlzó a féltésed, bár a húgod miatt megértem. De ha nem tudsz magadtól változtatni, akkor kérj segítséget (kineziológus tényleg jó lehet, oldásban segít)
2013. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a húgod miatt vagy ilyen, ez már rettentő beteges, a magad életét nehezíted meg ezzel.
2013. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Kicsit túlparázod valóban, mondja ezt egy szintén parázós anyuka :)! De azért lázat nem mérek, ha nem eszik annyit, de kiakadok én is. Most példásul ebéd nélkül feküdt le aludni a 13 hósom, nem akart enni, ordított, ha a szájába akartam tenni az ennivalót. A levegővételét én is elég gyakran figyelem, miközben alszik, 2 hete vettük ki alóla a légzésfigyelőt és még kicsit szokatlan nélküle. Teljesen természetes, hogy félted a babádat, de ne parázd túl.
2013. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig még nem hallottam kineziológusról de megfogadom a tanácsotokat és keresek egyet mert a napközbeni aggódásomon megpróbálok lazítani de az álmaimat nem tudom, hogy befolyásolhatnám. Még egyszer köszönöm a segítségeteket és további szép napot mindenkinek. Zöld kéz ment mindenkinek:-)
2013. szept. 19. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!