Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen vittétek "idegen"...

Hány hetesen vittétek "idegen"helyre babáitokat? (nagyszülőkhöz, unokatesó stb. )

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor mozdult ki úgy a baba hogy nem csak babakocsis sétákra habem emberek közé,de ismerösökhöz.
2013. szept. 18. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hozzánk jöttek a kezdetektől az első három hónap csak azzal telt,hogy minden hétvégére jutott egy látogató kivinnünk nem kellett csak a vizsgálatra menet de a család nem is várta hogy mi mennyünk pont azért mert még kicsik voltunk.A sétát már egy hónaposan próbáltuk de nem nagy sikerrel mert szoktatni kellett a babakocsihoz mert a mi csemeténk utálta nagyon.
2013. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ket hetesen a nagymamamhoz vittem el.
2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hetesen több napra mamáékhoz
2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
néhány hónaposan. Azért, mert jött mindenki hozzánk. Ha nem így lett volna, hamarabb visszük.
2013. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hetesen, de nem a baba miatt, én nem bírtam a műtét után hamarabb kimozdulni. Hozzánk egyébként hamarabb is jöttek.
2013. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen nagyszülőkhöz
2013. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én másfél hetesen (11naposan) vittem a nagymamához és nagyon jól bírta a kocsikázást. Azóta is mindig alszik a kocsiba pedig már 1éves :-)
2013. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hetes volt, amikor 2 hétre elutaztunk a 300 km-re lakó nagyszülőkhöz. Addig csak oda mentünk ahova kellett, orvos stb.
2013. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 hetesen esküvőre mentünk. Úgy terveztük, hogy csak beugrunk a ceremóniára, de annyira jól bírta a baba, hogy éjfélig tudtunk maradni.

De utána hasfájós lett és sehova nem mozdultunk ki, annyira nyűgös volt egész délután-este-éjjel. Most 4 hónapos és lassan megint kezdünk kimozdulgatni, 1-2 órás programokra.

2013. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!