Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 vagy 2 overált vegyek? Ti...

1 vagy 2 overált vegyek? Ti kettőt vesztek, hogy legyen váltó is, vagy elég egy?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10 hónapos a babám, még nem jár. Gondolom, ha 1-2-3 hónap múlva elkezd járni, akkor sem fog még annyit "szaladgálni" az utcán, hogy összekoszolja stb. Elég egy jó minőségű, vízálló overált vennem, kihúzzuk azzal a telet, vagy mindenképpen kettő kell?
2013. szept. 22. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy overall,nekünk is csak azért van kettő, mert az egyiket kaptuk.Ha az egyik éppen szárad,addig a másikat használjuk.
2013. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nektek bőven elég lesz egy darab overál is.

Mint, ahogy írtad még nem jár. Bár lehet, hogy 1-2 hónap múlva elkezdi, de az is lehet, hogy 15-16 hónapos korig el se indul (ilyen is előfordul).

Ha mégis örökmozgó lesz, akkor sem fogtok kilómétereket gyalogolni és inkább csak a babakocsit fogjátok használni.


Az én lányom nyári születésű és sz.napja előtt pár héttel indult meg. Mégis csak szeptemberben "közölte", hogy nincs többé b.kocsi, ő gyalogolni akar.

Viszont akkor sem mentünk hosszútávra gyalog, csak úgy, ha az út nagy része tömegközlekedéses volt, ahol tudtunk ülni is.

2013. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, én is inkább 1 db felé hajlok. Csak egy barátnőm bizonytalanított el, egy idősek a babáink és ő mondta, hogy mindenképpen 2 kell neki. De szerintem is elég lesz egy. Meggyőztetek! :) Még egyszer köszi nektek!
2013. szept. 22. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly 9-12 hónapos volt a lányom a téli időszakban, és elég volt 1 overál, semmi hiányát nem éreztem, hogy nem volt kettő. 12 hónaposan indult el egyébként, de majdnem 14 hónapos koráig nem volt hajlandó utcán sétálni, nem érezte biztonságosnak, nem lehetett letenni.

Most, hogy már 1,5 éves múlt a lányom persze már 2-t veszek majd...

2013. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!