Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem alszik túl...

Szerintetek nem alszik túl sokat a babám?

Figyelt kérdés

12 hetes a Kisfiam. éjszakát 6 hetes kora óta végigalussza. Akkoriban 21-től 5-6-ig aludt, de mára stabilan fél 8kor kel, és 21 óra körül fekszik. Délelőtt kb egy 40 percet alszik úgy 9 körül, és 1 órakor leteszem a délutáni alvásra, akkor 2-3 órát alszik, de ma pl kivételesen 4et aludt, már kezdtem aggódni. Délután általában már nem alszik az esti lefekvés előtt, vagy maximum egy fél órát, ha nem aludt olyan sokat ebéd után.


Van egyáltalán olyan, hogy túl sokat alszik? Amúgy ne értsetek félre, áldom az eget, hogy ilyen jó alvó, és remélem ez így is marad, ha egészséges dolog.


2013. szept. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen ideális. örülj neki nagyobb gond lenne ha alig aludna hidd el.
2013. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is így végigaludta az éjszakát 3 hónaposan, de ő napközben max 2x fél-1 órát aludt. Szóval szerintem nem túl sok. Ennyi az igénye.

Örülj neki.

2013. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én tudom, milyen az, amikor nem alszik. kb egy hónapon keresztül nem aludt se éjjel se nappal 3 hetes korától. nagyon nehéz időszak volt. hasfájós volt, meg nyűgös volt, stb. éjjel sírt, nappal is sírt.volt olyan nap, hog yaz éjszakát is beleszámítva 4 órát aludt. de ha összesen megvolt 6-7 én már boldog voltam... már kezdtem beletörődni, hogy a gyerekem nem alszik és ő ilyen. de egyszer csak egycsapásra abbahagyta, és azóta tök jól alszik és jókedvű.
2013. szept. 23. 21:03
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval tudjátok, amikor a földi pokol után minden túl szép és jó, az ember elkezd aggódni, hogy tuti nem normális, hogy ilyen jó minden
2013. szept. 23. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, míg kicsi volt, nappal 3x 1,5 órát aludt, aztán 2x 2 órát. Most 15 hónapos, éjjel minimum 12 órát alszik, ebéd után 3,5-4 órát. Ennek csak örülni kell.
2013. szept. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!