Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem mászott...

Akinek a babája nem mászott és elvitte gyógytornászhoz, milyen feladatokat kaptatok otthonra?

Figyelt kérdés
Mármint hogy miket kellett otthon gyakarolni a babával?Direktbe mászatás,térdeltetés??
2013. okt. 1. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon van lelkiismerete szakember , és olyan is aki nem igazán elhivatottja a szakmájának... sosem szólnám le a gyógytornászokat, de lássuk be hatalmas pénzeket húznak le szülőkről.... nekünk kapásból fél évi gyógykezelést ajánlottak, úgy hogy a fejlődésneurológus után 2 héttel másztunk.... ez mi ha nem pénrzlehúzás??? de még egyszer mondom kellenek a szakmeberek, csak nem árt óvatosnak lenni!
2013. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Az én fiam elég hipotón és jártunk Dévényre! Bár elismerem a módszert, és imádom, mert mi tényleg nem tudom,hogy hol tartanánk nélküle, nagyon sokszor én is azt látom a környezetemben, hogy olyan babáknak is "kell" menni kezelésre, akinek igazán nem lenne rá szüksége!

Tényleg nem sok Dévényesről hallottam,hogy elviszik a gyereket és azt mondja,hogy nem kell kezelés. Van ilyen, de kevés!

A kérdésre válasz: mi annyi feladatot kaptunk itthonra,hogy amikor a forgást kellett csinálnia, akkor megmutatta a tornász,hogy hogy segítsünk. Kúszásnál is mutatta,hogy csak az egyik lába mögé támasszunk be, azt is gyakoroltattam vele otthon. Mászásnál sok mindent nem tudtam csinálni, mert 4 kézlábra nem állíthattam! :)

2013. okt. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!