Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnalban nyög és erőlködik a...

Jázikaaa kérdése:

Hajnalban nyög és erőlködik a 3és fél hetes babám. Miért?

Figyelt kérdés
Hajnal 5kor rákezd és másfél órán keresztül csinálja nagyon hangosan.tesó pedig aludna:D.miért csinálja?néha hasfájós arra infacol t és papaverinest kaptunk. De mégis nyög szegény.valaki segitsen.a szelek mennek kaki is rendben.

#erőlködés #és nyög a baba
2013. okt. 2. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én csak a széle tudok gondolni. Reggelente én is hallom, és érzem, hogy a másfél évesem nyög kicsit. Aztán rotty, és oké minden.
2013. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy a hasa fáj, vagy rosszat álmodik. Első tippem a székrekedés lett volna, de azt mondod, az rendben van. Szerintem az a valószínűbb, hogy álmodik.
2013. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja, de ő kakál/pukizik többnyire. Mondjuk néha nem... kész rejtély :)
2013. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát tényleg relytély mert 3hetesen biztos nem álmodik.igen a széklet rendben majdnem minden pelusban van kaki.én már nem tudok mire gondolni.valakinek még hasonló esetleg? Meg valami jó tanács? Köszönöm
2013. okt. 2. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, az átugrottam, h 3 hetes... Hát akkor biztos nem ez a gond...
2013. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezt csinálta, mocorgott , nyöszörgött, hadonászott, akár 1-2 órán keresztül is.

Kivettük, ringattuk, sétáltunk vele, babusgattuk nem aludt vissza, a vége az evés lett és akkor aludt el általában. Nem a kaki zavarta, és általában nem evés időben ébredt - pl evés után egy órával-, és nem volt hasfájós sem. Aztán ez is szép lassan megszűnt.

Sajnos tippem nincs. Esetleg vedd magatokhoz, hogy ne ébressze fel a nagyot.

2013. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mikor szünt meg nálatok?sok idö? És magától múlt el? Köszönöm
2013. okt. 3. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú ha jól emlékszem, kb 4-5 hétig tartott, de nem volt ez rendszeresen minden éjjel,hanem hetente kb 4x.

Magától múlt el.

Én bugyolálva altattam a gyerkőcöket, így amikor újszülöttek voltak, nem ébredtek fel a saját hadonászásukra. Próbáld ki hátha nálatok is bejön!

Egyébként később jó alvó lett és az is! Szóval kitartást.

2013. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mit takar pontosan hogy bugyolálva? Vékony takaroba csavarom én is és plusz betakarom ha már elalutt. Lehet h melege van most ez jutott eszembe.az elsö gyermekem sosem csinált ilyesmit.4-5hét születéstől?
2013. okt. 3. 16:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Én körül betekertem egy babaplédbe erre plusz takarót már nem tettem, inkább télen alá egy vékony hálózsákot.

Egyébként lehet külön kapni olyan pólya félét amiben nem tud hadonászni, bár szerintem fölösleges. A lányomat 8 hónapos koráig altattam így, utána már nem tűrte.

2013. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!