Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak a darabos kaját...

Miért csak a darabos kaját eszi meg a 8 hónapos lányom? Semmi püré, gyümit is csak úgy ha darabok vannak benne. Pl:keksz.

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól lakik, akkor - szerintem - nem baj, ha nem eszik pépeset.
2009. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, más azzal szenved, hogy az 1 évese nem eszik darabosat! Az enyém is ilyen volt, 8 hónapos korától csak azt eszi, ami darabos, a pépestől öklendezett. Igaz, foga még nem volt, mégis "megrágta" és meg is tudta emészteni az ételt.
2009. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem is örülj neki!!

Ha "rendesen" megrágja azaz majszolja, ugylátod hogy jól érzi magát, jóllakott,nem fáj a hasa, nyugodtan ehet darabosat!

Az én kisfiam 6 hónapos, 3 fogunk van és mióta darabosat adtam neki ő is jobban szereti!

Ügyik vagytok igy tovább!! :)

2009. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nincs foga még,és mindig attól félek hogy megfullad.De akkor továbbra is adom neki..ha szerintetek se gond.Köszönöm.
2009. nov. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!