Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, mennyi...

Kisbabás anyukák, mennyi házimunkát végeztek, mikor egyedül vagytok a babával/gyerekekkel? A férjetektől ugyanannyi megbecsülést kaptok így, hogy gyed-en vagytok, mint amikor dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 09:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amíg csak egy babám volt, addig én is főztem, házimunkáztam a terhesség utolsó napjáig. Mióta ketten vannak, vagyok elcsúszva, ill hordjuk az ebédet.
2013. okt. 7. 10:44
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan említsd már meg a kedves férjednek,hogy a gyed-et nem azért kapod, hogy takaríts otthon. Betűzze ki a szót!

Az én párom abszolút nem okoskodik ilyen téren. Sőt! Gyakran mondogatja, hagyd, majd megcsináljuk este, te csak játssz a gyerekkel. A fiam már 20 hónapos, és egész jól meg tudok csinálni mindent mellette, de vannak/voltak napok, amikor rajta kívül mással nem foglalkoztam, mert úgy láttam erre van szüksége.

2013. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Már többször lebetűztem, hiába. Lassan mindennaposak emiatt a veszekedések, folyton azt érezteti velem, hogy semmire kellő vagyok.
2013. okt. 7. 11:05
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerinte a munka fontosabb, mint a gyerek. Ő is így él: első a munkája, azután jön csak a család.
2013. okt. 7. 11:06
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor minek neki gyerek? Neked most a gyerekezés a feladatod, dolgozhatsz még eleget. Ilyen kicsi korkülönbségnél minden nap túlélőtúra.
2013. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mert szerinte az úgy szokás, hogy az embernek van gyereke. Ha pedig néha kedve tartja, bejöhessen megpuszilni, és így elmondhatja, hogy napközben is milyen sokat van velünk. Az nem számít, hogy csak felzaklatja a gyereket az a pár perc, amíg itt van, azután pedig én vigasztalhatom, mert sír, hogy apa megint kiment.
2013. okt. 7. 11:47
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a kisfiam,lánykám 5 éves.Majdnem minden nap főzök,takarítok kb heti 2-szer,bevásárolok,vasalok,stb.Van olyan hogy halasztom a dolgokat,kint vagyunk a szabadban inkább.Párom néha megfőz helyettem,mostanában takarítani ritkán szokott.Nem tudom mennyire van megbecsülés,negatív beszólást nem szoktam kapni,csak nem túl megértő ha nincs kedvem csavarogni,szexelni mostanában,estére valahogy kimerülök testileg és lelkileg is.Egy pár napot tényleg cserélhetnénk a pasikkal,na majd rájönnének hogy nem túl egyszerű ez.
2013. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!