Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állt át a babátok a...

Mikor állt át a babátok a napi 2 alvásról 1-re, mennyi idős volt akkor? Mikor kel reggel, mikor rakod le napközben aludni és mikor alszik el este?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves,éjszakát végigalussza,csak a nappali alvása a nehézkes,hosszadalmas elaltatni.
2013. okt. 7. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónapos korában álltunk át. Azért írom, hogy álltunk, mert segíteni kellett benne neki egy kicsit. Reggel fél-8-8 körül kel, nappal déltől kb. fél 4-ig alszik. Este fél 8-8 körül fekszik, az éjszakát átalussza. Most 16 hónapos.
2013. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 és másfél éves kora között valamikor állt át az egyszeri napközbeni alvásra. Akkor olyan 2-3 órát aludt délután, ez általában déltől volt 2-3 óráig. És persze egész éjjel. Este olyan 8-9 körül aludt el akkoriban és reggel 7-8-ig simán aludt.
2013. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos volt a lányom, amikor átállt az egyszeri délutáni alvásra. Reggel 9 körül kelt akkoriban, és délután pedig fél 2-2 körül lehetett legkönnyebben elaltatni...bár hozzáteszem, nem látszott rajta, hogy álmos, mert egész nap pörgött volna, csak kitapasztaltam, hogy akkor lehet a legkönnyebben boldogulni vele. Ha máskor kelt, akkor is ezt az időtartamot vettem alapul, és úgy fektettem le. Este pedig 9 körül aludt el... Az éjszakát 4 hónapos kortól aludta át (12 órát kb) délután pedig 1-2 órát aludt...és azóta is, már 1,5 éves azóta :) Azóta is nagyjából ez a napirend, csak délután 1 órával később rakom le aludni...
2013. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Akkor lehet nekem is segíteni kell neki,hogy már csak 1x aludjon!Ő fél7-7 körül kel reggel,fél11-11 közt alszik egyet+fél4 körül és este eddig fél9-kor már aludt,csak mostanság kitolódott az altatási idő mert mindig nyitva a szeme és nézelődik!Kedves első és kb mennyi idő alatt állt át?
2013. okt. 7. 16:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Mármint másfél órákat alszik nappal!Kicsit félreérthető voltam!Bocsi! :)
2013. okt. 7. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam másfél éves volt amikor csak egyszer aludt egy nap, kislányom majdnem 2!
2013. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi úgy csináltuk, hogy fél 10-10 körül mentünk sétálni, mert a fiam babakocsiban nem alszik, így hagytuk el a délelőtti alvást. Gyorsan átállt, mert már nem volt szüksége napi 2 alvásra (délelőtt s délután is nehezen aludt el, nem jól aludt, fáradtan ébredt). Nagyon gyerekfüggő ez is, nekünk a napi egyszeri alvás az ideális.
2013. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9-10hósan.8kor kelt reggel,aludt 11-12től 14-15ig.Este meg 8tól.Most 1 éves,7-8között ébred,ugyanúgy 11-12től alszik 14-15ig.Este fél8-8tól alszik.
2013. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Majd meglátom,hogy is legyen,majd kipróbálom az 1 alvást!Szép napot! :)
2013. okt. 8. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!