Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevinnéd ölben a picit?

Bevinnéd ölben a picit?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek autóval a lányomért az oviba. Van egy pici babám is, 2 hónapos. Ha ébren lesz a pici, akkor szerintetek bevihetem ölben a picit, vagy mindenképpen hordozóban vigyem be? Max 50m séta oda, és vissza a kocsiig. A lányomék valószínűleg kint lesznek az udvaron, így őt öltöztetni sem kell, csak váltok 1-2 szót az óvónénivel, hogy minden okés volt-e ma, és ennyi, irány haza. Szerintetek?
2013. okt. 11. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kötöd magadra? Akkor még lenne 2 szabad kezed is :)
2013. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs kendőm.
2013. okt. 11. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem viheted...
2013. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mármint ölben:)
2013. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
én hordozóban vinném be.
2013. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha valamiben segíteni kell a lányodnak, akkor hová teszed a picit??
2013. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Viheted. Régen nem volt hordozó, és még is megoldottuk. Ha kell, akkor valamelyik szülő vagy az óvónő tud segíteni.
2013. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hordozóban vittem, kényelmes volt, csak kipattintottam az isofix-ből és vittem amire kellett. De nem lesz semmi baja, ha a kezedben viszed.
2013. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnál egy kendőt, így a nagyobbal is jókat lehet sétálni, amíg a pici alszik rajtad :)
2013. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!