Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én értek egyet?

Csak én értek egyet?

Figyelt kérdés

[link]

Vhogy azt érzem tényleg ez megy már itt. Akármit csinálsz sz....r anya vagy.



2013. okt. 15. 07:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Te értesz egyet. Az a baj, hogy sokan az arctalanság mögé bújva bántanak másokat, itt élik ki a frusztrációjukat és előadják, hogy ők tökéletes anyák. Pedig senki nem az és ez nem is baj, hanem inkább ez a természetes, hiszen emberek vagyunk.
2013. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon igaz.Pedig én még csak várandós vagyok.Felteszek egy kérdést mert nincs kitől megkérdezni,erre félve kell megnézni a válaszokat hátha leugatják az ember fejét.Pedig ez az oldal azért jött létre
2013. okt. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó régi cikk, én 3 éve, a kisfiam születésekor találkoztam vele, de már akkor is nagyon jót szórakoztam rajta. Sőt, még arra is jó volt, hogy kicsit visszavegyek a frusztráltságomból. Tényleg minden anyukának el kéne olvasni.
2013. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
Hát, amikor először olvastam (évekkel ezelőtt) még jót mosolyogtam rajta, de amióta mindenhol ezt reklámozzák az anyukák, kismamák, mintegy önigazolásként, kezdem nagyon unni...
2013. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

En csak most talalkoztam vele eloszor, de azt gondolom minden sora igaz. Es valoban ha vki feltesz sokszor egy kerdest mindjart jonnek olyan valaszok amik fortelmesek. Meg nem tud az ember jot tenni. Pl ott vannaka thesseggel kapcsolatos Irénke k amikor abortuszt akar a kismama. Elhordjak es azt nyomjak adja orokbe. Erre talalkoztam pont egy olyan kerdessel is amikor a kismama nem tudta mg csak kesobb h terhes igy elvetetni nem tudta de szeretne orokbe adni. Na o is volt minden szivtelen dog nem mebrenek valo. Es ez a cikk teljesen leir mindent arrol h most mi megy itt konkretan ha az eber kerdezni mer vmit.

Es igen valoban nem kell tokeletesnek lennunk. Miert is kene? Az eletben senki nem tokeletes csak az mas kerdes h tanulunk-e a sajat hibainkbol. Vagy fel tudjuk fogni h hulyeseget csinalunk esetleg. Es ugye akik itt kerdezni mernek es lehet h hulyeseg amit csinalnak nemh segitenenek neki neeeeem meg bele is rugnak egyet h mekkora idiota.

2013. okt. 15. 07:34
 6/34 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibskert tabletrol irok es talalgat neha nem tudom honnan szedi ezeket a szavakat pl h irenke :D
2013. okt. 15. 07:35
 7/34 anonim ***** válasza:
50%

jót mosolyogtam rajta :)

én azon az elven vagyok,hogy az már nem lehet sz*r anya aki szereti a gyermekét.nem kell halom játék 100 ruhára 101.azt úgyis elfelejti.de a szeretet az örökké ott marad a szívükben!és ezt kell nézni elsősorban,nem azt hogy milyen ''sznob'' helyre hurcibáljuk a gyereket

2013. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó a cikk:)

Nekem csak egy dolog idegesít, akár itt a gy.k.-n, akár a játszótéren. Mindenki azzal foglalkozik, hogy mit, és hogyan csinál a másik anyuka. És természetesen az a rossz...

2013. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
21%

Nem kell tökéletesnek lennünk, de azért mindenképpen lehet törekedni rá. Az a baj, hogy sokan átesnek a ló túlsó oldalára, hibát hibára halmoznak, hanyagok, nemtörődömök, felelőtlenek és elintézik utána egy vállrándítással és azzal a felkiáltással, hogy nem vagyok tökéletes. Többek közt ezért is kapok frászt ettől az agyonreklámozott irománytól.

Persze nem kell földbe döngölni a bizonytalan, kezdő anyukákat. De azért vannak olyan helyzetek, amikor nem éppen buksi simogatásra van szükség. Pl. volt itt egyszer egy olyan kérdés, ahol az anyuka nagy büszkén leírta, hogy meg szokta verni az 5 hónapos babáját, amikor éjszaka felsír. Persze néhányan felháborodtak rajta (többek közt én is), azt javasolták az anyukának, hogy kérjen segítséget és a babája felügyeletét lehetőleg bízza másra, amíg rendbe nem jön, mert nagyon nincs nála jó helyen a gyerek. Aztán jöttek tömegesen a "nemtökéletes" anyukák, hogy milyen bunkók vagyunk már szegény kérdezővel, amikor ő milyen kimerült lehet, inkább támogatni kellene stb stb.

2013. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, azért legyen már egy kis öniróniátok... Ez az írás nem arról szól, hogy valaki veri az 5 hónapos gyerekét, hanem az olyan megosztó témákról, mint az együtt vagy különalvás, a hozzátáplálás megkezdése 4 vagy 6 hónaposan (és nem 6 hetesen, mielőtt valaki ezzel jönne legközelebb) hogy valaki azért veri a mellét, mert jár játszóházba meg Ringatóra, a másik meg pont azért, mert ő nem, és mindkettő azt hiszi, hogy ettől jobb anya, mint a másik. Pedig nem ezeken múlik semmi, a játszóházazó sem sznob, és a nem játszóházazó sem fosztja meg a gyerekét semmi pótolhatatlantól. Csak sajnos néhány anyuka - korán sem mindenki, hanem csak egy hangos kisebbség - hajlamos az ilyen dolgokon vérre menő, személyeskedő vitákba belemenni, pedig nagyon nagyon nem ez a lényeg.
2013. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!