Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én értek egyet?

Csak én értek egyet?

Figyelt kérdés

[link]

Vhogy azt érzem tényleg ez megy már itt. Akármit csinálsz sz....r anya vagy.



2013. okt. 15. 07:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
1. vagyok. Igaza van a 10. válaszolónak. Sajnos megint nem sikerült pár embernek megérteni, hogy miről is szól ez az írás. Nem kell ezt sem, ahogy mást sem véresen komolyan venni. Ennyire kiveszett volna az emberekből a humorérzék?
2013. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
17%

Hát, nálam a humor nem itt kezdődik, bocs :)

Ez olyan egyszerűbb fajta humor, amolyan hűdefaszavagyokésmégviccesis.

2013. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyunk egyformák és több fajta humort is képes vagyok értékelni. Te viszont úgy tűnik az a fajta vagy, akikről ez a cikk szól. Valószínűleg ezért nem érted.
2013. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem "és", hanem én akart lenni, bocsánat.
2013. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Egyébként pont így van- mert mindig csak beszólást kap mindenért az ember mindekitől.

Vicces írás - vagy nem is tudom??

Ha belegondolunk itt is hány és hány vita van a császár-kontra-sima szülésről- az altatásról- kiságy-különszoba-közöttünk, hogy a szoptatásról már ne is beszéljek....

2013. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
31%
Ez a cikk szánalmas, de nagyon jól mutatja, hogy egyes anyukák milyen szánalmasan viselkednek. Egyszerűen nem bírják magukat visszafogni, hagyják maguon elhatalmasodni a hormonokat. Ezért nem barátkozok már gyerekes anyukákkal, mert egyszerűen szülés után mindegyik meghibban.
2013. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Még az a szerencse, kedves előttem szóló, hogy te vagy az üdítő kivétel. :)
2013. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Szívesen olvasom az összes választ mert sok ó dolgot írtok számomra. Igen ezt nem kéne ennyire véresen komolyan venni. Rávilágít arra h akármit csinálsz a környezetedben úgyis lesz olyan ember aki bele tud kötni. Ez amolyan ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor azért. Itt nem kell felháborodni h ezzel takaróznak. Én nem takarózni akarok vele és akik válaszoltak sem hiszem h azért írtak mert ezzel védik a hibáikat és le van tudva. Ez ha megérted akkor csak annyi h tényleg csinálhatsz bármit úgyis lesz olyan aki beleköt akár az élő fába és meg tudja magyarázni miért is vagy sz..r!!

Az meg h már ezer éves a cikk sajnálom én még csak most bukkantam rá. Gondolom neked már idősebb a gyerkőc-gyerkőcök ha már 3 évvel ezelőtt is láttad. Mivel az én lányom még csak 8 hónapos tudok még ismeretlent találni a neten hiába régi.

És valóban úgy van ahogy egy másik válaszoló írta h tényleg csak mással tudunk foglalkozni ki mit és hogyan csinál ami persze biztos h hülyeség ha nem ugyanúgy csinálja ahogy mi.

A másik meg h vki írta h régebben olvasta h a kérdező a saját 5 hónapos babáját verte. Én értem h ennyire ne essünk a témába túlzásokba nem erről szól a cikk de én értem mi volt vele a mondanivalója. H még ebbe is megoszló a vélemények hiszen ilyen szörnyű tettben is képesek bántani és védeni is vkit. Hamarabb köpik le mint h segítsenek. Mindenesetre ebbe nem szeretnék állást és véleményt foglalni mert nem erről szól most a kérdés. Így nem is mennék bele.

Ez h humor a cikk hát igen aki be tudja ismerni saját hibáját és képes belőle tanulni az tud ezen nevetni és szórakoztató számára ez a cikk. :)

2013. okt. 15. 09:07
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként nem azzal van a baj, ha valakinek véleménye van a dolgokról, vagy van egy elképzelése, hogy véleménye szerint hogyan helyes nevelni a gyereket. Nyilván nekem is van véleményem, van egy nevelési stílusom, sőt, vannak dolgok, amikkel nagyon nem értek egyet. De megmaradt bennem annyi, hogy nem sértődöm meg, ha valaki görbe tüktöt mutat nekem, és rávilágít arra, hogy az én elképzeléseimbe is ugyanúgy bele lehet kötni. A olyat csak sajnálni tudom, akiben nincs meg az a képesség, hogy néha nevessen saját magán.
2013. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%
Ja, megint én. Ne haragudj, ha félreérthető voltam, nem baj, hogy régi a cikk, ezt pont azért írtam, mert szintem örök érvényű.
2013. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!