Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én értek egyet?

Csak én értek egyet?

Figyelt kérdés

[link]

Vhogy azt érzem tényleg ez megy már itt. Akármit csinálsz sz....r anya vagy.



2013. okt. 15. 07:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Bocsi így már értem akkor :) Kicsit én értettem félre amit írtál ezzel kapcsolatban akkor :)
2013. okt. 15. 09:19
 22/34 anonim ***** válasza:
4%

Pulitzer díjat ennek a rettentően szellemes, és főleg eredeti írás alkotójának!

Aki meg nem tudja értékelni a butácska, egyszerű "humort", ami önigazolás a sok lazamaminak, azt végezzük ki!

2013. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Hu de megkeseredett lehetsz... :-)
2013. okt. 16. 15:26
 24/34 anonim ***** válasza:
14%

A kérdező ékes példája ennek a dolognak. Személyeskedni azt tud, és jön a "lazamamik" kedvenc beszólása, "megkeseredett vagy", "biztos nem elégít ki a férjed", "frusztrált vagy", meg a képmutató mosolygós fej. Közben ott forr a dühtől a gép előtt, és csak azon gondolkozik, hogy milyen szánalmas szöveggel próbálja megalázni a másikat. Gratulálok. Gondolom a gyerekedet is szereted így megalázni, de minimum remélem, hogy ugyanilyan mosolygós leszel, amikor őt alázzák meg.



:)

2013. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
Te pedig tipikus példája vagy Utolsó azoknak, akik miatt ez a cikk született. Miért kell így befeszülni?
2013. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
12%
Nem én vagyok itt befeszülve. Eleinte még nevetséges volt, de most már siralmas, ahogy panaszkodnak itt az anyucik, hogy őket leszaranyázzák, bármit csinálnak. Tessék kikapcsolni a gépet, és visszatérni az életbe. Nem kell ide mindent kiteregetni, és akkor nem kell őszinte véleményeken rágódni.
2013. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
14%
És az, hogy ezt a cikket valaki humorosnak tartja... hát tudod meg van róla a véleményem. Különben is, ha valakinek van gyereke nagyon jól tudja, hogy a cikk fele közel sem igaz. Pont ezért egyáltalán nem is vicces.
2013. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
78%
Még jó, hogy egyáltalán nem vagy befeszülve. Nyugi, ez csak egy cikk, ha ezen ennyire fel tudod húzni magad, azért az nem jó.
2013. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem ertelek tenyleg. Mi vagyunk azok akik magukra ismertek? Mi panaszkodunk??? Senki nem panaszkodott ez egy allitas h ha akar vki ugyis beledkothet. Egyedul te vetted ennyire veresen komolyan es inditotal egy ujabb haborut. Jossz itt a gyerekeink sertegeteseivel. Ja es mar gondolatban is tudsz olvasni. Mar most 100%- ig rtudom h nagyon besavanyodott ember vagy. De oke mi vagyunk a gonoszak es az ertetlenek. :-) nem baj hoborogj meg itt kicsit hatha itt kielheted rajtunk azt oltari nagy duhodet amit otthon nem sikerul. :P
2013. okt. 17. 16:57
 30/34 A kérdező kommentje:

Igen es amiert mosolygos fejet irok te mar tudod h en duhongok. Oke, te nagyon tudsz vmit, ha hiszed ha nem nevetek rajtad annyira szanalomra melto vagy. Es az ha. Ferjem nem elegit ki haaaat azt kell h mondjam mindenki magabol indul ki. :-)

Ertelmes vagy? Egy ilyen cikkbol latod hova lyukadtal ki?:D

Nalad tenyleg nincs vmi rendben. Es ezt nem csak en latom igy.

Senki nem takarozik ezzel h le vannak tudva a hibaink ezzel. De ertelmi szintedet nagyon meghaladja. Es ha lehetne akkor inkabb ne valaszolj ide mert erre senki nem kivancsi h milyen mocskolodasok kepesek elhagyni azt a csepp kis agyacskadat. Tovabbi szep napot.

2013. okt. 17. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!