Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én értek egyet?

Csak én értek egyet?

Figyelt kérdés

[link]

Vhogy azt érzem tényleg ez megy már itt. Akármit csinálsz sz....r anya vagy.



2013. okt. 15. 07:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem a 24-es indította a "háborút", hanem én, ketten vagyunk ám :) Amúgy tökéletesen egyetértek vele, szánalmas ahogy itt erősítitek meg egymást, hogy milyen királyak vagytok. Ha fele ennyi időt töltenétek a gyereketekkel, mint itt egymás ajnározásával és bugyuta, humortalan, szánalmas blogok olvasgatásával, az már jó lenne.
2013. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
3%

"Ferjem nem elegit ki haaaat azt kell h mondjam mindenki magabol indul ki. :-) "


Ááááá, IQ light...

Olvasd el mégegyszer azt a hsz-t légyszives. Nem rólad, meg a te férjedről volt szó, hanem a hozzád hasonló lazamamikról, akiknek ez a legfőbb érvük minden vitában. Ha valami nem tetszik, jönnek rögtön azzal, hogy biztos kielégítetlen az, aki nem osztja az ő nézeteiket.

De nagyon vicces, hogy így ráharaptál és magadra vetted a dolgot :D

2013. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
14%
Köszönöm, hogy ennyit írtál, igazából nem is olvastam végig. De azért gondolj bele, hogy miért is tetted ki a kérdést. Én nem indítottam "háborút", te vagy egy kicsit pofátlan. Most meg besavanyodott vagyok? Kérlek, folytasd még, bár olvasni nem fogom, mert törlöm a listáról, tudod így csinálja a nyugodt ember, felülemelkedik az ostobákon. Te meg forrongj itt magadban, ha ennyire ráérsz.
2013. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

"így csinálja a nyugodt ember, felülemelkedik az ostobákon"


Egy nyugodt ember nem hisztizik ennyit egy ilyen igazából lényegtelen dolgon.

2013. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!