Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyem a pelust föl,...

Hogyan tegyem a pelust föl, hogy ne hagyjon nyomot a gumi része a kis combján?

Figyelt kérdés
kis hurkás a babám-5kg felett van.4-9kg.-ig való pelust hord,tehát nem kicsi.a dokinéni javaslatára behajtottam,igy sem jó.van valami jó praktika?
2013. okt. 15. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen márkát használsz? Az sem mindegy. Egyszer vettünk olcsó, noname pelust, mert gyors szükség volt rá, és az éjjel-nappaliban már csak az volt, és attól az én lányomnak is csík maradt a combján.
2013. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy be szoktam igazgatni, hogy ne a combjánál legyen a gumírozás, hanem pont a hajlatban, és úgy igazítom, hogy a fodrok mindig szépen kifelé álljanak, ne gyűrődjenek be sehol (ezt itt olvastam, állítólag így kisebb eséllyel is folyik ki belőle bármi).

Mielőtt felteszem a pelust, kinyitom, és hosszanti irányban meghúzgálom, így már nagyjából be is állnak a fodrok (vagyis kifelé), és a végén már csak picit kell igazítani.

És tényleg számít a pelus fazonja is, tapasztalatom szerint a Liberónak, Bella Háppynak, Lidl-snek, DM-esnek elég jó fazonja van, viszont az Auchan saját márkásnak valami rettenetes. Ki kell tapasztalni, hogy nálatok melyik jön be igazán.

2013. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi-kipróbálom.mindenfélét vettem-jobbakat is.pl libero-t

majd még próbálkozom.

2013. okt. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!