Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja meg a...

Miért nem fogadja meg a tanácsaimat, miért nem látja be hogy nem akarok rosszat?

Figyelt kérdés
Lányomról van szó akinek van egy 9 hónapos kislánya. Annyira sietteti a mozgásfejlődését a kicsinek, és nem látja be hogy ez nem jó a kislánynak. 5 hónaposan már kompba tette. Az oké hogy 6 hónaposan elkezdett mászni, de még szinte el sem kezdett mászni folyamatosan felállította. Látszott hogy inog a kis lába még és nem egyedül áll fel. Aztán 7 hónaposan elkezdte vezetgetni, most 9 hónapos és egyik nap mondja nekem hogy nézzem meg milyen ügyesen megáll egyedül. Fogta a kicsit és felállította, és elkezdte neki mondani hogy na állj, állj meg egyedül. Erre a drágám fogta magát és letottyant. Mondtam neki hogy ne erőltesse ennyire neki, ha nem magától csinálja. Persze rögtön mondta hogy otthon meg tudta már csinálni. Most tegnap átjöttek hogy elindult a kicsi, megtett pár lépést önállóan, le is fényképezte nekem hogy lássam. Ott előttem is elkezdte vezetgetni és egyszercsak elengedte a kezét és két három lépést ment egyedül előre, aztán leült. Szegény kicsikémnek látom hogy nagyon görbe a lába, és a lábfejét teljesen befelé fordítja. Vékonyka is meg olyan picike még, nem értem miért erőltet a lányom neki mindent. Egyszerűen bármit mondok nem fogadja meg. De miért? Egyébként nem egy gyerekről van szó, mert 27 éves lesz lassan.
2013. okt. 16. 08:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hű az 5. válaszoló akkora hülyeségeket ír, hogy rossz olvasni, nehogy hallgass rá!


Nem kötelező az első gyereket elrontani, akinek fontos a gyereke, akár első akár sokadik, igenis utána olvas a dolgoknak és nem (csak) a saját feje után megy! Én pl nem vagyok egy puszipajtás anyósommal, de amikor szóvá tette hogy el kellene vinni a lányomat gyógytornára akkor megfogadtam a tanácsát és szinte már másnap szakember előtt volt a lányom, jártunk is gyógytornára sokág. Ellenben a saját lánya nem hallgatott rá és a gyerekének még mindig csámpás a lába. Ez csak egy példa volt, de szerintem pont jó példa arra amit te is írtál, hogy érdemes meghallgatni mások véleményét is, nem a saját fejünk után menni mindig.

2013. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!