Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam elesett,...

1 éves kisfiam elesett, nagyon sírt és hányt is. Lehetséges, hogy a sírástól és az íjedtségtől hányt, vagy előfordulhat, hogy agyrázkódása van?

Figyelt kérdés
Amúgy reagál mindenre, és nem bágyadt.

2013. okt. 16. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mijét ütötte meg?
2013. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Agyrázkódás esetén szédülne.
2013. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Először a fenekére huppant, aztán eldőlt, szerintem megüthette a fejét, azért vagyok megíjedve.
2013. okt. 16. 19:00
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha van egyensúlyérzéke, és reagál mindenre amit kérdezek, akkor megnyugodhatok? A hányás idegesít nagyon.
2013. okt. 16. 19:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kellene vinned, ijedtségtől nem hánynak a gyerekek. Ettől függetlenül lehet, hogy csak egy nagyon enyhe agyrázkódása van, de én nem nyugodnék meg amíg nem látja orvos.
2013. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom is hányt már az ijedségtől. Megijedt, elkezdett torkaszakadtából ordítani, mint akit ölnek, és utána hányt is.

Szóval hányhatott attól is a kisfiad. Ha először a fenekére huppant, majd aztán dőlt csak el, nem hinném, hogy annyira beüthette a fejét, hogy agyrázkódást kapjon. De vigyétek el orvoshoz, ha megnyugtat.

2013. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Vidd ügyeletre. Ha hány a gyerek, az nem az ijedtségtől van, hanem valószínű agyrázkódása van. Ha az 1 évesem úgy esett volna el, hogy hány, nem kérdezgetem itt, hanem orvoshoz viszem. Kislányom majdnem 3 évesen esett el úgy, hogy rá másfél óra múlva kezdett hányni. Egyből ügyelet, 2 napig benn tartották, infúziót kapott. Vidd orvoshoz!
2013. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vidd el mindenképpen!
2013. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7.vagyok.


Egyébként a drnő azt mondta, hogy ha 2 napon belül hány, furán viselkedik (nem csak bágyadt, hanem eltérő a megszokottól), a szemei nem egyformák, nem egyformán használja a 2 oldalát az mind agyrázkódás jele.

2013. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azért nem szaladtam rögtön az ügyeletre, mert nem furcsa a viselkedése, mindenre reagál, és a védőnő is megnyugtatott azóta telefonon, hogy valószínüleg egy eldőléstől nem lesz agyrázkódása.
2013. okt. 16. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!