Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a lanyom nemtud kakilni...

Ha a lanyom nemtud kakilni minden nap, elkezdhetek neki adni biogalia probiotikumbol napi 5cseppet? Lehet ez káros rá?

Figyelt kérdés

Iszik egy csomo vizet.eszik sok gyümit.nemtömöm csokival. . .

Ezt azota csinàlja miota nincs pelus. Pedig meg azt sem lehet mondani ,hogy eröltettem neki ,hogy legyen szobatiszta,mert magatol lett. Mikor meg volt pelus kakilt minden nap.

Probàltuk azt is ,h a kakihoz hadjuk a pelit, de nem hajlando pelibe sem kakilni.

Van mikor 4napig nemkakil,de elözö nap màr szàmlàlja ,hogy kakilnia kell.ràkèreckedik vc re ès azzal a lendülettel le is ugrik ,hogy nemkell.


2013. okt. 18. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja 26honapos
2013. okt. 18. 16:53
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Vagyis 2 éves! Nem értem, miért nem lehet ezt így normálisan leírni.

amúgy ő már rég nem a babák témakörbe tartozik.

2013. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gömbicica ***** válasza:

[link]


[link]


WC-re tettetek gyereküléses magasitót? mert mondjuk ha tartani kell magát a kezével, ugy elég macerás a nagy dolgát elvégezni.


Ez a pontozósdi furán hangzott első olvasatra, de lehet, hogy célra vezető lehet. Nem tudom 2 éves gyerek hogy éli meg az effajta "ajándékot", lehetőséget?

2013. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gömbicica ***** válasza:

Na még egy oldalajánló.

[link]

Itt már szer ajánló is van.

hátha :-)

2013. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem 3èves korig a baba tèmakörbe tartozik,de ezt is mindenki màshogy gondolja.

Pl a gyerek furdetökre is van irva ,h 3èves kortol,adig baba van nem? :) de amugy teljessen mind1szerintem,hogy hova van irva ,ilyenbe ne akadjunk màr àtt lègyszi. . .

2013. okt. 18. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:

1 éves korig baba, utána kisgyerek, bár egyes szakemberek szerint ha a gyerek már 1 éves kora előtt elkezd öntudatára ébredni, "hisztizni" és ráadásul már önállóan lépeget is, akkor már kisgyermekkorban van.


Te se gondolhatod komolyan, hogy egy 2-3 évest még lekisbabázol???

2013. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy èrtetem èn sem ,hogy kisbaba :)
2013. okt. 18. 23:34
 8/8 gömbicica ***** válasza:

a káka, meg a csomó!!!

mit gyerekeskedtek?????

mint az ovisok!!!! komolyan.


inkább valami ötlettel kéne jönni, ha már a kérdező tanácstalan. nem:?

2013. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!