Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 1 hónapos...

Hogyan szoktassam le 1 hónapos babámat a kézben ringatásról, kézben altatásról?

Figyelt kérdés

Az egész napom arról szól hogy kézben tartogatom, csak úgy alszik el, amikor leteszem a kiságyába akkor egyből felébred és ordít mint a sakál, kicsit el lett kapatva mert ha kicsit sírt egyből fel lett kapkodva.

Az éjjel is 2 óránként evett, abból fél óránként felsírt kb 5-10 percekre.

Én a szájába cumikát adtam, de azt se fogadta el amíg ordított, akkora szájal hogy a cumi egészbe befért volna a szájába.

Utána már csak méregből szívta a cumit de percenként úgy fordigatta a fejét hogy kiessen a szájából.

Most is evett, betettem a kis ágyba és csak ordít.

Adjatok tanácsot !



2013. okt. 23. 07:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tessék,alig telt el 2 perc és már megint fenn van alig hogy letettem a kiságyába. És sír a kezemben is.
2013. okt. 23. 09:11
 13/18 A kérdező kommentje:

Mért kaparja, marja a hátam a v

állon van, tépi a ruhámat? Úgy sír.

2013. okt. 23. 09:15
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Van ráció abban is, amit az 1. írt, csak nem 1 hónapos babáknál alkalmazzuk... De ami igaz, az igaz, jó 1 éves kora körül illik majd leszoktatni arról, hogy sír, és te rögtön felveszed. Ugyanis ha nem szokik le erről, mert mindig megsajnáljuk, akkor úgy járunk majd, mint az egyik ismerősöm ovisa, hogy 5 évesen is csak úgy alszik el, ha ölbe veszi az óvónéni :O (pedig ez nagyon durva...)


Ha anyukának problémát okoz ez a sok ölbevétel (ami érthető), akkor a kendőn kívül tudom ajánlani a bölcsőt is.

2013. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt így a kisfiam..azonban kipróbáltam hogy a hordozóba teszem és azt ringatom,vagy hintáztatom ( lában szét,és előre-hátra) Ha ez sem válna be akkor babakocsival bent sétáltam vele ( téli baba ) .. kicsit rugóztattam..aludt mint a bunda...

De most hogy szép,napos idő van..udvaron,erkélyen is lehet

A kakihoz annyit hozzátennék : ne hőmérőzz..legalábbis ne minden alkalommal.Hagyd hogy maga kakiljon

Nem arról van szó hogy szorulása van,hisz nincs is,csak maga az érzés,az inger nemtetszik nekik...Egy idő után azonban megtanulja hogy megkönnyebbül tőle.

2013. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy kisbabáknál elalvás után kell várni legalább 15-20 percet mielőtt beteszed a kiságyba?

Ekkorra éri el a mély alvási szakaszt, ha nem várod ki ezt az időt és már 5-10 perc után lerakod, akkor persze, hogy felkel.

Én is így jártam az elején, aztán megtanultam.

2013. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes lehet még utánanézned a Dunstan bébinyelvnek. Youtube-on megtalálod az az Oprah-műsort, amiben a hölgy szerepel. Angolul van mondjuk, de nem nehéz. Cikket magyarul is találhatsz. A babád még pici, nála még működik. Én is teszteltem már, sikerrel. Hajrá és kitartás! :-)
2013. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
Kitartás, 3 hónapos korára minden jó lesz. Addig is vedd csak fel és ringasd. Most ez a legfontosabb dolgod, a többi várhat. A hordozó kendőt kipróbálnám a helyedben, bár nekem nem szerette a kisfiam, de sok mindenkinek beválik. Ha nagymama van a közelben, ő is átjöhetne néha segíteni.
2013. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!