Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos körüli babák...

Három hónapos körüli babák anyukáinál, hogy megy a sétálás babakocsival?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van hiszti mikor öltöztetitek, vagy indulásnál?Olyan szép az idő ma, és menni akarok a babával, de egy rémálom az elindulás.Ordít mikor belekrakom a kicsiba, és ha szerencsém van, akkor 10 perd után abbahagyja és elalszik, persze addig megy a tili-toli, na akkor indulhatunk.De amint megáll a kocsi már pattan is ki a szeme és nyűglődik, feszeleg, sír.Tehát így boltba menni pl. kizárt.Nálatok hogy műkodik ez, csak én vagyok ilyen helyzetben?
2009. nov. 13. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

MI idáig el sem jutunk, mert a Lányom (2 hónapos) nem csak az öltözést utálja, hanem a babakocsit is! Egyszerűen képtelenség elindulni babakocsival bárhová is! Van kengurunk, de azt még nem merem használni, itthon próbálom szoktatni hozzá, kevés sikerrel... :-(

Szóval nálunk marad az autó-hordozó módszer, ilyenkor is van hogy ordít, de áltb. a friss levegő elnyomja.

2009. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden baba utál öltözni.

De ha minden nap kiviszed, megszokja, hogy ez a nap része, és ez ezzel jár

Lányom is felébredt, ha megállt a kocsi.

A séta az legyen séta, a vásárlás meg egy másik alkalom.

2009. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor van rajtam kívül más is így.Minden nap kiviszem, ha az idő engedi, szerncsére ma is sikerült:0).

Csak én olyan szívesen mennék vele boltba, vagy postára pláne ilyen szép időben, nagyokat tudnánk sétálni, csak hát.Na de majd ha nagyobb lesz hátha.

2009. nov. 13. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A boltban kivettem a kocsiból, mert míg megálltam a húsos pultnál, elkezdett üvölteni. Úgyhogy egy kézzel toltam a babakocsit, rajta a kosarat egyensúlyozva, másik kezemben a 6,5 kgos gyereket cipeltem. De bevásároltunk :-)
2009. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!