Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatással van az ember...

Milyen hatással van az ember gyerekére a köd? Miért nem lehet kivinni a babákat ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem lehet? Én még ilyenről nem hallottam, pedig van 2 gyerekem.
2009. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kiviszem, ha kell, mert ha nincs levegőn, nem lehet vele bírni! :) Nem hallottam még, hogy tiltanák. Ha nem javasolják az szerintem azért van, mert amikor köd van nyálkásabb az idő, a bacik, vírusok pedig az ilyen nyirkos időt kedvelik a legjobban!
2009. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen felöltözteted a gyermeked, akkor semmi baja nem lesz a ködtől, nyugodtan kiviheted.
2009. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt hallottam, hogy "ha taknyos az idő, a gyerek is taknyos lesz" :D Ez egy mondás, de ettől függetlenül én is ki szoktam vinni, jól felöltöztetve a lányomat. :o)
2009. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen pici babáknál szokták mondani, hogy nem jó ködben kivinni, mert gondolom magas a páratartalom, nekik meg még fejletlen a légzőszervük. De ez szerintem tényleg csak az újszülöttekre vonatkozik.
2009. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy szélben és ködben ne vigyem ki. Szerintem is a páratartalom miatt.
2009. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!