Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikapcsolódás? Hogy oldjátok meg?

Kikapcsolódás? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Mivel, mikor, és hogyan kapcsolódtok ki?

MIkor van időtök magatokra? Férjetekre, barátokra, edzeni kicsit? :)



2013. okt. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A gyerek néha anyumnál alszik, így van időm magamra, a páromra, egymásra. Olykor elmegyünk valamerre, de van hogy csak itthon vagyunk. Csak magamra akkor van időm, amikor akarom, 3 éves a fiam nincs hozzám kötve :)
2013. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi azt szoktuk csinálni, hogy miután lefeküdtek a gyerekek, megnézünk egy filmet, aztán egy kis romantika. Ha szerencsénk van, akkor végzünk mielőtt valamelyik gyerek megkezdené az éjszakai műszakot. :) Barátokkal gyerekekkel együtt szoktunk találkozni, így a kicsik lefoglalják egymást, amíg mi, szülők is tudunk kicsit beszélgetni. Kettesben pedig úgy tudunk elmenni valahova, hogy valamelyik nagyszülő eljön pár órára délután. Ilyenkor belefér egy kis vásárlás, vagy mozi, esetleg biliárd, hasonlók. Edzőteremre nincs időm, viszont ha apa hajlandó lefoglalni a kicsiket vagy 2 órára, akkor én bezárkózók a fürdőszobába. Ez az én felfrissülésem. :)
2013. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk senki segítségünk nincsen. Nagyszülök néha nap jönnek(évente 2-3x), ekkor azért lepasszoljuk nekik.

Amúgy jól elvagyunk este altatás után együtt.

Èn járok heti 1x festeni egy festökörbe. Régen soha nem rajzoltam vagy festettem, de ez érdekel és imádom csinálni, hihetetlen dolgokkal jövök haza amit én rajzoltam vagy fesettem.

Járok évente 1-2x varro tanfolyamra is, ez is esténként van.

Aztán nézünk a nagyobbik gyerekkel Disney filmet ez is kikapcsol.

2013. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magamra semmikor nincs időm.Páromra este lenne ha már alszik a kicsi,de el van magában,max tv-t nézünk néha együtt.Barátokra?Hát az ő barátai lettek az enyémek,pontosabban a csaj leginkább.Nekik is babájuk van.Hétvégente járunk át,fiúk elvannak egymással,mi csajok meg babázunk,mindkét baba lány,szóval el vagyunk :D Edzeni ha nagyon akarnék,itthon tudnék,de még nem vitt rá a lélek,viszont el vagyok most így,mert terhesség elött még 86kiló voltam,most meg 62-63.Ha napközbe alszik a kicsi,akkor meg csinálok minden mást,takarítás,fözés stb,szóval elég az edzésnek nekem legalább is.

Én semmikor nem kapcsolódok ki,mert minden napon ugyanaz,mert nincs segítség a kicsivel,messze vannak a rokonaim,páromnak meg nagynénje van csak,vele szoktam találkozni,de a kicsivel vagyunk,mert ő se fiatal már.Szóval én nagyon ki tudnék kapcsolódni csak fekvéssel is fél napot ,ha nem lenne itt a kicsi egy lakásban velem.

2013. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekünk van, 4, 10 és 13 évesek.

Szeretünk vízpartra járni sétálni, havonta 1-2 mozi, kávézás, ami belefér. Én heti 4-5-ször járok futni, legtöbbször a férjem is elkísér. Barátnőmet most pár hónapja nem láttam, vasárnap készülök vele gyógyfürdőzni:) Amúgy havonta szoktunk találkozni, de most nem volt időnk.

Férjemnek is csak 1-2 barátja van, néha mennek koncertre vagy horgászni, sörözni, kb. havonta, kettőhavonta.

2013. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!