Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hét alatt 150 gramm hízás...

2 hét alatt 150 gramm hízás nagyon kevés? 3,5 hós baba

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szia...hát nem túl sok,az biztos ,de az elvárt minimum hízás babáknál 150g havonta ezt megugrottátok:)szopizik vagy tápszeres?
2013. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ez sok mindentől függ csak azért ìrom mert mi is ìgy jàrtunk pàr hete a kisfiammal ő most 4 hòs . 3 hét alatt 250g utàna 2 hétig semmi hìzàs anyatejes és azt mondta a védőnő biztos kevés màr a tejem etessem tàpszerrel is de nem ette meg mert nem volt éhes a cici utàn . Most ùjra hìzik szépen az orvos azt mondta lehet a foga miatt vagy a mozgàsfejlődés(most kezdett forogni) . Jòl beparàztattak de jò hogy az ösztöneimre halgattam és nem kezdtem cici helyett tàpszert adni mert mégiscsak elèg neki a tejem. Amùgy 3 hòsan volt 6600 g én azt mondtam hogy ha mindig 700 g körül hìzna 6 hòsan 12 kg lenne? Na ezen elgondolkodtak :)) Halgass a megérzéseidre ha szerinted jòl eszik és nem beteg semmi baja sincs ettől szerintem.;))
2013. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyatejes és tápis, de egyikből sem eszik túl sokat, napi 600 milliket eszik összesen, többet sehogysem tudok belédiktálni...az elmúlt hónapokban ilyeneket hízott: 1000 gramm, 800gramm, 600 grammm
2013. nov. 8. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,én kicsiként mértem hetente őt és volt hogy két hétig nem hizott,aztán meg két hét alatt 1 kilót.

Nekem mindig mondta a védőnő,hogy túl sokat eszik stb,de nem lehet éheztetni,ahogyan tömni sem egy babát és egy gyereket se.

2013. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

3hónaposan nem lassul le a hizás?vagy mindig ilyen volt?

egyébként nem kell tömni a gyereket-ha egészséges,mosolygós,van pár nedves pelus-és nem kórosan sovány,sztem nincs gond.

nálunk meg épp a hizás volt gond-olyan erős a tejem-5perc alatt úgy teleette magát,hogy a doktornő mindig leszúrt,hogy túletetem..anyatejjel..persze...

2013. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam az eddigi hízásait. Egyébként pont az a furcsa, hogy ő olyan kis tipikus,hurkás kerek kisbaba, mindenki csodálkozik amikor megemlítem, hogy még nincs is 6 kg.
2013. nov. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!