Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vállaltátok?

Ti mikor vállaltátok?

Figyelt kérdés

Kíváncsivá tett egy kérdés ahol állítólag egy bizonyos korosztályt lenéznek h akkor vállaltak babát és ez a ritkábbik eset. Most arra lennék kíváncsi ki hány évesen vállalt babát és tervezett volt vagy becsúszott? És az ő szemlélete szerint mikor a legalkalmasabb? Itt arra is térjetek ki h jól döntöttetek h akkor vállaltátok vagy hamarabb illetve később kellett volna így utólag visszagondolva?

Tényleg semmi rosszat nem akarok ezzel és vitát sem csak valóban felkeltette az érdeklődésemet.

Előre is köszi mindenkinek a válaszokat.



2013. nov. 12. 12:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
35 éves voltam a párom 37. Neki már vannak gyerekei, 18 évesek, de nekem az első. Nem bántam meg, mert az előző kapcsolatom nem olyan volt, aztán hosszú idő után találtunk egymásra a párommal (ekkor voltam 31 éves), és mivel a gyerekei még kiskorúak voltak, addig nem akartunk belevágni. Szóval azért kettőség van bennem. Mert a következő babát nem szeretném elsietni, jó lenne ha legalább 3-4 éves lenne a következő testvérig. De ki tudja, hogy össze jön-e, és mit hoz a jövő. Én csak emiatt aggódóm. De mint apa, jobbat nem is találhattam volna... Jó hogy nekem nem előbb lett gyermekem. Szerintem 10 évvel ezelőtt egészen máshogyan neveltem volna, mint most. Sokkal jobban hallgattam volna a külső tanácsokra, mint a belső hangra. És emiatt is jobb, hogy így 35 évesen lettem anyuka...
2013. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat. :-)

En 25 evesen lettem anyuka most 9 honapos a kislanyunk a ferjem 28 eves. Mi is arra torekedtunk h legyen meg a hatter es ugy jojjon a baba. Szerencsere sikerult, oke voltak segitsegek is, de ez szerintem nem szegyen.

Gondolkodom a teson, nem nagyon merek mostani gondolkodassal belevagni. Rettegnek h megint gondok lennenek, mert a lanyunkat egy pillanat alatt vesztettuk el majdnem. Remelem ez majd azert enyhul. :-)

Szerencsesnek erzem magam h ennyi idosen tervezetten bevallalhattunk egy gyereket. 6 eve voltunk egyutt ebbol 3 eve eltunk egyutt mikor eldontottuk h johet a baba.

Viszont ha csak kesobb talaltam volna meg az igazit es az anyagiak is csak kesobb lettek volna adottak, se lett volna az h nem vallalok gyereket.

En is azon a velemenyen vagyok ha megvan minden ami kell es ugy erzik h johet akkor jojjon, legyen az barmikor.

Viszont ha fiatalabb koromban estem volna teherbe is megtartottuk volna, lehet nehezebben elnenk de biztos meglennenk.

Koszi mindenkinek h irt jo olvasgatni tenyleg. Ja es kerek mindenkit h ne pontozgassatok mar le a masikat mert maskepp gondolja mint te, nekem attol meg hasznos a valasz. Nem kotelezo minden velemenynek egyeznie.

:-)

2013. nov. 14. 07:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!